Німеччина: Безалкогольне пиво стало найбільш динамічною категорією упродовж останніх десяти років

07 Травня 2021

Безалкогольне пиво
Згідно з даними Deutsche Brauer-Bund протягом останніх десяти років найбільш динамічною категорією на пивному ринку стало безалкогольне пиво. Асортимент таких напоїв продовжує зростати, повідомляє Drinktime.

У 2010 р в Німеччині було вироблено 430 млн л пива 0% міцності. Минулоріч німецькі пивовари зварили 660 млн л безалкогольного пива. Зараз частка безалкогольного пива на німецькому пивному ринку оцінюється в 7%. За 10 років вона збільшилася в два рази.

Після початку епідемії безалкогольне пиво продавалося краще, ніж всі інші алкогольні напої. Наприклад, продажі радлера у 2020 році зросли на 16,5, а безалкогольного пілса – на 6,2%.

У січні поточного року в Німеччині було проведено опитування, яке показало, що безалкогольне пиво вживають 46% жителів. Лідером споживчих переваг німців виявився радлер. Його п’є 31% респондентів. Друге місце з показником 30% зайняло безалкогольне пшеничне пиво. На третьому рядку розташувався безалкогольний  пілс. Його вживають 25% учасників опитування.

На німецькому ринку представлено майже 7 тис. пивних брендів. При цьому понад 700 брендів випускають безалкогольне пиво, в тому числі кельш, пілс і альтбір.

Читайте також: Безалкогольне пиво: від стандартів якості – до крафтового виробництва