Про пиво та пивоваріння: добірка відеоканалів

14 Грудня 2020

Пиво

Чимало пивоварів, розпочинаючи власні варки, шукали інформацію в Інтернеті, переглядали відео на Youtube й переймали лайфхаки від майстрів своєї справи. Пропонуємо вам невелику добірку відеоканалів про пиво та пивоваріння в Україні та світі.

Дегустатор меда” – канал, на якому пивовар Віктор Юхно ділиться власним досвідом у пивоварінні: огляд стилів; лайфхаки, як самому приготувати те чи те пиво.

“Народный дегустатор” – це канал,  на якому ви зможете дізнатися багато цікавого зі світу пива, подивитися  огляди з пивоварень, і стати частиною великого руху з підвищення культури споживання пива в країні.

BEER Technologies journal. На BEER Technologies journal ви зможете переглянути репортажі з пивоварень і пивних закладів. Побуваєте на  пивних конкурсах і фестивалях, зокрема Міжнародному Дегустаційному конкурсі East
European Beer Award
 і Форумі пивоварів і рестораторів! Познайомитесь з людьми, які створюють пивну історію України (і не тільки)! На відеоканалі є чимало цікавих інтерв’ю з власниками пивоварень та пивоварими!

 

Список іноземних «пивних» каналів, за якими цікаво поспостерігати:

  • The Craft Beer Channel — дегустації, екскурсії на пивоварні, інтерв’ю.
  • Brewdog Network —  історії, дегустації та пізнавальні відео про пиво.
  • Craft Beer and Brewing — рецепти для домашніх варок, розповіді про пивоваріння та американські пивоварні.
  • Inquisitor – Home Brewing – канал про домашнє пивоваріння з точки зору науки. У своїх відео пивовари діляться досвідом варок і знаннями з мікробіології і біотехнології.