Пивний дайджест листопада

26 Листопада 2020

Пивні новинки
  Попри складну епідеміологічну ситуацію в країні, пивне життя триває і нові сорти продовжують з’являтися. Асоціація Незалежні броварні України розповідає про новинки листопада.

Київська Varvar brewery анонсувала колаборацію з Beermaster від Сільпо. Деталі поки не відомі, але пиво вже незабаром має з’явитися на поличках супермаркетів.

Театр пива «Правда»  до Helloween зварили новий “Гарбуз 2020” (14%, алк. 6.2%) – пряний гарбузовий ель з використанням 50 кг карамелізованого гарбузового пюре зі спеціями, а також темний лагер “Полярна ніч” (алк. 6.5%).

First Dnipro Brewery порадували новими сортами лінійки FDB Around the World – “Sombrero Blond Ale”
(алк. 7.0%) у стилі Belgian Blonde та “Double Kilt” (алк. 7.5%) за стилем Belgian Dubbel.

Rebrew всигли випустити три нових сорти: Oread IPA (18%, алк. 7.5%) – хейзі American IPA охмелений Citra, Mosaic та Ekuanot; Volupté 2020 (13%, алк. 6.0%) – бочковий кислий ель зброджений із використанням Wyeast 3278 Belgian Lambic Blend; Cryo Storm NEDIPA (19%, алк. 8.0%) – NEDIPA, двічі охмелене Cryo Citra та Cryo Simcoe, яке було зварене в рамках проєкту Collab Beer Festival разом з одеським Mash Taproom – Craft Beer & Coffee.

Читайте також: Пивні новинки: колаби від пивоварень-учасників Collab Beer Festival

Ципа  випустила два нових сорти з серії Ципа “Квасне”, а також зробила Ципа “Квасне” BOX з 8 пляшок. Квасне на Вишні (алк. 3.2%) – Berliner Weisse з додаванням 100 кг. стиглої вишні і Квасне на малині (алк. 3.2%) – Berliner Weisse з додаванням малини.

Львівська пивоварня мережі Kumpel Group розлила в пляшки два свої класичні сорти: Бронзовий ель
(17%, алк. 6.2%) – стилю Belgian Brown Ale; Золотий ель (16%, алк. 6.5%) – стилю Belgian Blonde.

KF Brewery в рамках проекту Collab Beer Festival разом з Мохнатий Хміль зварили Five-Spice Powder Pincer Imperial Gose (18%, алк. 8.2%)

Ten Men brewery випустили сезонний Chernika Stout (16%, алк. 5.5%).

Underwood Brewery випустили анонсовані раніше 4 сорти в банках 0.33л:

Amnesia Haze (алк. 5.0%) – пиво стилю New England IPA з американськими хмелями Citra, Mosaic та El Dorado;
Poison Lips (алк. 2.7%) – кислий пшеничний ель у стилі Berliner Weisse з додаванням маракуї;
Athletic Line: Micro IPA (алк. 2.9%) – легкий, слабоалкогольний, добряче охмелений ель з хмелями Sultana, Mosaic та Nelson Sauvin та дріжджами Kveik;
Guilty Pleasure (алк. 6.7%) – десертний стаут з ваніллю, малиною та лактозою і буде вашим таємним задоволенням.

2085brewery презентували новий сорт 2085-4 KVEIK IPA (алк. 6.9%) – зустріч старих скандинавських традицій з сучасними трендами соковитих та ароматних IPA.