«Пивний клуб» – фішка пивного ресторану «Ковчег»

11 Лютого 2021

Пивний клуб
Засновники тернопільського ресторану «Ковчег» відтворили  світову популярну пивну традицію –  створили клуб для своїх постійних гостей.  Членство у цьому клубі передбачає ранговий принцип і проходження 3-ох етапів. І всі вони пов’язані з улюбленим заняттям – споживанням пива.

Як саме все відбувається? Кожен гість може з першого візиту стати кандидатом на вступ до ковчегівського клубу любителів пива. Для цього необхідно лише замовити одним чеком 7 л пива і заповнити анкету. Гостю видається постійна накопичувальна картка, на яку буде зараховуватися спожитий пивний літраж. Коли кандидат вип’є 50 л пива, – його офіційно зарахують до клубу.

Цікаво, що під час проходження усіх рангів, можна здобути такі подарунки, як іменний пивний кухоль для себе та друга (причому, кухоль вручається заповненим). Надалі пиво для привілейованого гостя подається виключно в цьому бокалі, який зберігається в ресторані, в спеціально відведеному місці. Ще один подарунок – це іменна бонусна картка, яка надає 15% знижки на пиво та смаколики до пива. І, головне, – можливість отримувати особисті запрошення на всі спеціальні заходи, що проводить «Ковчег», а також пріоритетне право на бронювання кращого столика в ресторані.

До слова, «Ковчег» – це єдиний у світі пивоварний ресторан у вигляді корабля, збудований за особистим проєктом його засновника Михайла Гросуляка. Девіз закладу: «Багато пива та багато м’яса!». Тому в меню можна скуштувати популярні страви кухні народів світу: соковиті хінкалі, хачапурі щойно з печі та апетитні страви з гриля.

Серцем закладу є власна броварня, де цілодобово варять ексклюзивне крафтове пиво з якісного німецького солоду Pilsner, Munchen та Carafa за чеською технологією. У ресторані-броварні наголошують: створюємо лише нефільтроване пиво без жодної пастеризації! Окрім цього, діє доставка пива по всій Україні і навіть за кордон.