Red Cat Brewery: поєднання технологій та творчості

26 Березня 2021

Red Cat Brewery
Нещодавно медіагрупа «Технології та Інновації» відправилась в офлайн-подорож пивними закладами Харківщини. Однією із зупинок стала пивоварня Red Cat Brewery. Журналісти поспілкувалися із власницею, технологами  та пивоварами броварні, ознайомились із процесом варіння пива й обговорили про маркетинг та продажі.

Перше, що впадає в око, коли потрапляєш на пивоварню, – великі  ЦКТ із зображенням червоного кота. На броварні зустрічає пивовар Юрій Олексієвець, який проводить екскурсію  і знайомить з тонкощами виробництва.

До слова, Red Cat Brewery розпочала свою роботу ще 2012 році  з невеличкої броварні у передмісті Харкова, сьогодні ж крафтове пиво так припало до смаку харків’янам, що вони з нетерпінням чекають нових сортів й особливих лімітованих варок. Для виробництва  пива тут використовують звичайні: солод, воду, хміль, пивні дріжджі, які  здатні перенести в  ту чи ту країну й насолодитися смаками TRAVEL лінійки.

Пиво варять на пивоварні, спроєктованій компанією Interpromtech. Сьогодні технологічне оснащення включає: варильний порядок,фільтр чан, вірпул, сусловарильний котел. Сьогодні Red Cat Brewery може здійснювати 8 варок на добу. Кожного місяця пивовари Red Cat Brewery варять вісім класичних сортів і ще два нових лімітованих стилі за авторськими рецептами.

Про історію червоного кота, тонкощі виробництва  пива, співпрацю із  хокейним клубом, детальніше читайте в наступному випуску журналу Beer. Technologies&Innovations.