Євген Подлєсних, Underwood Brewery: «Пивоваріння сьогодні – величезне поле для експериментів»

09 Березня 2021

Пивоваріння по-українськи
Underwood Brewery – це київська незалежна крафтова броварня, заснована 2017 року командою ентузіастів, яких об’єднала любов до класного пива. Тут вміють вражати оригінальними сортами пива й злагодженою командною роботою. Асортимент броварні на момент виходу статті налічує 10 постійних сортів, так звану Athletic Line (Micro IPA, Poison Lips, Amnesia Haze, Guilty Pleasure, Kyiv Lager, Forest Blanche, IPA, DIPA, Milky Mango, Coco Milk) і декілька експериментальних та колабораційних, зокрема, Fisherman’s Ale, Eastman Asian Gose, Trip Hop. А знайти їх можна у популярних пивних барах, торговій мережі «Сільпо» та на власному сайті. До слова, більшість процесів на пивоварні відбувається вручну. Як це реалізувати на практиці – читайте  в журналі Beer. Technologies&Innovations.

Пивоварня Underwood Brewery відносно молода – цьогоріч їй виповнилося три роки, але відразу після
відкриття команда змогла завоювати дуже серйозну позицію в рейтингах крафтових виробників. За сло-
вами співвласника компанії Євгена ПОДЛЄСНИХ, у пивоварному бізнесі важливі не лише перемоги, а й
технології та філософія, яку сповідує виробник загалом.

– Ми справді щиро любимо той продукт, який виробляємо, і бачимо, що люди в нас вірять. Напевно, це мотивує працювати нас ще більше й ще краще. Взагалі, з пивом як із класним продуктом я познайомився у Київській пивній лізі: скуштував і далі все пішло, як то кажуть, само собою, – пригадує Євген Подлєсних. За фахом він – інженер, й саме це допомогло йому грамотно й ефективно організувати роботу на Underwood Brewery. Євген переконаний, що пивоварня «зсередини» має дуже велике поле для діяльності та розвитку.

Нову пивоварню Underwood Brewery побудували всього за 9 місяців у селі Старі Петрівці. Серце пивоварні – варильний порядок від Brewiks об’ємом 500 літрів. Нині тут варять 15 тонн пива у місяць.

– Така собі діджиталізація та цифровий підхід вже активно розвиваються й у пивоварінні, – жартує експерт. – А ми натомість продовжуємо будувати внутрішні системи управління виробництвом, продажами й усім іншим.

НА ШЛЯХУ ДО ЕВОЛЮЦІЇ

– Спочатку ми працювали у старому радянському приміщенні харчоблоку, – пригадує Євген Подлєсних. – Воно було не зовсім зручним для нашого виробництва й найбільше ми страждали від неправильної організації системи складів і виробничого процесу. Тому доводилося робити багато зайвих переміщень, переносів, перевозів. Згодом вирішили, що це треба змінювати. Так
і знайшлося нове місце з вдалою територією, і коли ми потрапили сюди вперше, то відразу побачили, як можна правильно організувати виробництво. Враховуючи попередній досвід, ми вже чітко знали свої потреби й розуміли, що нам потрібно змінити, аби варити пиво було зручно й комфортно. У підсумку, думаю, нам це вдалось. Але проєкт ще точно буде розвиватись і змінюватися.

Основне обладнання на броварні обрали таке ж, як у крафтових виробників США та Англії – від компанії
Brewiks.

Про технологічне оснащення пивоварні, розлив у пляшку й  вплив карантину на роботу броварні читайте в статті журналу Beer. Technologies&Innovations.

Придбати журнал можна в нашому інтернет-магазині – https://cutt.ly/YlByxMB

Оформити передплату на 2021 рік можна за номерами телефонів:

Анна Ільчук, тел .: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач: тел .: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net