Бельгійський ель Tripel Karmeliet переміг у престижному європейському конкурсі пива Beer Star Awards
29 Листопада 2021
2395 сортів пива з 44 країн змагалися на одному з найважливіших конкурсів пива на початку листопада в Німеччині. Цьогоріч переможців оголосили онлайн. Серед 20 відзначених марок пива — бельгійський ель Tripel Karmeliet, який входить в портфель компанії AB InBev Efes, нагороджений як найкращий міцний блонд. Про це повідомляють у прес-релізі компанії.
З гордістю повідомляємо, що Tripel Karmeliet щойно виграв золото на European Beer Star — це одна з найбажаніших нагород у світі пива. Це особливе визнання майстерності наших пивоварів, які щодня наполегливо працюють над тим, щоб покращити смак нашого трикомпонентного пива, — написав у Linkedin віцепрезидент із виготовлення крафтових, фірмових та інших видів пива (Craft, Specialties and Beyond Beer) Anheuser-Busch InBev Едріен Мех’ю.
Tripel Karmeliet — ель з вівса, пшениці та ячменю — почали варити у невеликій сімейній броварні Brouwerij Bosteels. Заснована 1791 року Жаном-Баптистом Бостілсом у невеличкому містечку Бюггенхаут, броварня належить його нащадкам і ніколи не припиняла пивоваріння (від 2016 року це дочірня компанія AB InBev).
Поєднати три види зерна і зварити ідеальний тріпель вирішив пивовар у сьомому поколінні Антуан Бостілс 1996 року. Пізніше він довідався, що кармелітські монахи готували пиво за практично ідентичним рецептом ще 1679 року — так і з’явилась назва, яке поєднує в собі традиції ченців-кармелітів та секрети виробництва родини Бостілс.
Сучасні технології дозволяють покращити смак та консистенцію давнього напою. Для Tripel Karmeliet використовують техніку “повторної ферментації у пляшці”.
Дизайн упаковки відображає історію пивного напою: на одному логотипі — герб ордену кармелітів, на другому — три колоски (як три сорти зерна, з якого тріпель виготовляють), тло — сюжет збору врожаю біля монастиря.
Легендарний Tripel Karmeliet уже понад двох років можна побачити на полицях українських магазинів. Трикомпонентний напій золотистого кольору з кремово-білою піною та пряним цитрусовим посмаком має 8% вміста алкоголю.
Читайте також: Що чекає на учасників VI Дегустаційного конкурсу East European Beer Award-2022?