BUD качає разом із українським хіп-хопом

11 Серпня 2020

Пиво та хіп-хоп
Український хіп-хоп набирає обертів. Як повідомляє прес-служба компанії AB InBev Efes Україна,  нещодавно за підтримки бренду BUD українська реп-група Fo Sho випустила кліп на трек «Blck Sqr». У лютому пісню презентували в рамках нацвідбору на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення 2020».

Щоб відтворити у кліпі атмосферу вечірки, учасниці групи — три сестри-афроукраїнки з Харкова — запросили представників українського шоу-бізнесу. Серед них Constantine, Nikita Lomakin, Юріна Юлія (YUKO), Ivan Taiga, Маргарита Верховцева, Tricky Nicki, Орест Мурій, Sasha Toure та інші. Локацією для зйомки «Blck Sqr» від Fo Sho став арт-завод «Платформа» в Києві. Режисером виступив Тарас Голубков, відомий за кліпами для групи «Скрябін», Monatik та Артема Пивоварова.

За основу кліпу був узятий «Чорний квадрат» Малевича, про який також йдеться і в самому треку. Ні для кого не секрет, що за чорним квадратом криється ще декілька інших шарів. І я подумав, що було б круто, якщо ми пірнемо всередину цього квадрата і побачимо всі ці шари, але в зрізі хіп-хоп течії та сучасного погляду на культуру України і мистецтво в цілому, — поділився Тарас Голубков.

За словами старшого бренд-менеджер компанії AB InBev Efes Україна Каріне Гарячун, творчість Fo Sho повністю відповідає духу BUD. Це сміливість, рух уперед і постійні експерименти в пошуках досконалості.

Режисер зміг передати в кліпі всі ці прагнення. І BUD, без якого не обходиться жодна
справжня вечірка, гармонійно інтегрується у цю атмосферу, ― йдеться в прес-релізі.

Наразі учасниці Fo Sho працюють над новими треками, щоб незабаром презентувати любителям українського хіп-хопу новий альбом.