Carlsberg Ukraine у топ-50 кращих роботодавців – рейтинг Forbes

31 Січня 2022

Топ-50 кращих роботодавців

Carlsberg Ukraine увійшла до списку 50 найкращих роботодавців України за версією журналу Forbes. Цей рейтинг редакція видання формує вже другий рік поспіль спільно із сайтом пошуку роботи Work.ua.

Під час оцінювання компанії було використано такі дані: 60% – анонімне опитування співробітників, інші 40% залежали від HR-експертів та результатів аналізу відкритих джерел. Найвище у Carlsberg Ukraine оцінили умови праці, лояльність та інформаційну відкритість компанії.

Люди – найцінніший капітал для будь-якого бізнесу. Я пишаюся нашою компанією. У ДНК Carlsberg Ukraine як частини Carlsberg Group – безперервний розвиток та прагнення до досконалості. Щиро сподіваюся, що попереду – наші найбільші перемоги, – прокоментував генеральний директор Олег Хайдакін, який очолив компанію з 1 січня 2022 року.

Загальний рейтинг було сформовано на основі восьми категорій

●         Лояльність (20%)
●        Винагорода (20%
●        Умови праці (20%)
●        Соціальний пакет (10%)
●        Інформаційна відкритість (10%)
●        Можливості для розвитку (5%)
●        Відчуття захисту (5%)
●        Інші фактори (10%)

Крім того, було враховано такі критерії: готовність працівників рекомендувати компанію друзям, рівень і своєчасність заробітної плати, комфортний графік та робоче місце, можливість взяти відпустку чи відгул, нормоване навантаження, атмосфера в колективі, наповнення соцпакета, кар’єрні можливості тощо.
Варто зазначити, що в минулому році Carlsberg Ukraine також увійшла до 50 найкращих роботодавців за версією Forbes.

Читайте також: TOP-10 найкращого пива України буде визначено в ході Народної дегустації пива на ХІ Міжнародному Форумі пивоварів і рестораторів