На екран через Кабан!

12 Серпня 2021

Пиво

1 серпня на національному телебаченні стартувала рекламна кампанія бренда «Жашківський Кабан» – найкрафтовішого способу втамувати літню спрагу. На глядачів «Нового Каналу», «1+1», ICTV, СТБ, ТЕТ, «2+2», М1, «ОЦЕ ТБ» та М2 очікують чотири 20-секундні історії про те, як любов до рідного, вірність власній природі і, звісно, пляшка якісного локального пінного напою здатні подарувати людині гармонію та щире задоволення. Над створенням та подальшою реалізацією творчої ідеї працювали Кирило Свєташов, Олександр Стрижельчик та Кирило Чичкан. Продакшн-партнер – ESSE Production House. Режисером серії відеороликів виступив Іван Невесенко. Про це йдеться у прес-релізі компанії.

В основу роликів була закладена ідея про перетворення українських реалій згідно з канонами жанру неовестерн і з кантрі-естетикою, яка розкривається завдяки взаємодії харизматичних, гіперболізованих героїв. Ми спробували відтворити ідеалізовану версію Жашкова, охайно вкраплюючи гумор та самоіронію, щоб розбавити пафос і надати легкості тону оповіді, – зазначив режисер рекламних роликів Іван Невесенко.

Короткі анекдотичні відеоролики створені на основі відомих народних приказок. Кожен епізод несе настрій гордості за місцеві традиції та устрій життя, прихований заклик пишатися своєю землею та її багатствами, бути самими собою і культивувати розвиток якісного регіонального продукту. «Краще Кабан у руці, ніж журавель у небі», «Зі своїм Кабаном на полювання не ходять…», «Баба за возу – з Кабаном легше» і, врешті, універсальний заклик «Не стримуй Кабана у собі!» розпочинаються рефреном «Як кажуть у нас на Жашківщині…» Адже це так важливо – пам’ятати, хто ти, звідки і робити свою Батьківщину найкращим місцем на Землі, замість того, щоб шукати «де Кабан зеленіше».

Нашому улюбленому Кабанчикові вже понад рік. За цей час дещо трансформувався асортимент, викристалізувався маркетингова концепція, ми проторували шлях до споживачів різними каналами, щоб повідомити про новинку. Що залишилося незмінним – це принцип: якісне та чесне українське пиво без сторонніх домішок для здешевлення виробництва, та фільтрації, яка знищує пивну душу. Ми продовжуємо працювати над вихованням культури споживання пива та популяризацією нашого продукту, адже ми щиро ним пишаємося. З цією метою ми запустили загальнонаціональну кампанію на телебаченні, аби в кожному містечку і селі люди дізналися про те, що в Україні з’явилося пиво, яким нарешті можна пишатися, – прокоментував Борис Ткачов, директор зі стратегії та досліджень Групи Компаній «Нові Продукти».

Регіональне пиво «Жашківський Кабан»™ від пивного заводу нового покоління New Brew – це виключно натуральний продукт місцевого виробництва. Для його виготовлення використовується джерельна вода з локальних екологічно чистих надр, що має оптимальний склад для повсякденного вживання, колосистий ячмінь, вирощений у 150 кілометрах від Жашкова, та місцевий солод надвисокої якості. «Жашківський Кабан»™ має виразні смакові якості, характерні для регіонального пива: високу щільність речовин у початковому суслі (понад 12%), середній та високий вміст алкоголю (5% і вище), апетитну гірчинку, насичений смак та живий колір. Пиво є надзвичайно питким і чудово поєднується із ситною натуральною закускою – фермерськими сирами та м’ясом, що вповні розкривають його духмяний хмелевий букет.

«Жашківський Кабан» став першим брендом, який почав сходити з конвеєра New Brew. Саме в ньому втілилася амбітна ідея створити унікальне українське пиво – крафтове, справжнє, за чесною ціною, тож доступне кожному охочому, але в обмеженому накладі, щоб зберегти високу планку якості. «Жашківський Кабан»™ став ніби щасливим талісманом нової броварні. Поціновувачі пінного високо оцінили старання українських дипломованих пивоварів і зразу вподобали національний продукт, у якому гармонійно поєдналися крафтовість технологій та локальність складових. Недарма в українській культурі свинка символізує хазяйновитість, плодючість, достаток і процвітання!

Рекламна кампанія автентичного українського крафтового пива «Жашківський Кабан»™ триватиме до середини вересня. Тож відкрийте наприкінці спекотного дня пляшечку смачного запітнілого пінного і з гордістю відчуйте себе «Справжнім аборигеном, Чесним локалом»!