Результати опитування UNIC за 2020 рік: сприйняття етичних стандартів і політик доброчесності бізнесу
06 Серпня 2021
Метою опитування в 2020 році було також дослідити зміни щодо обізнаності представників громадськості з питань доброчесності бізнесу та позитивних трансформацій щодо запобігання корупції у приватному секторі за останні 3 роки. Результати опитування показали, що для понад 63% людей важлива наявність політики доброчесності всередині компаній. Це є одним із факторів, що впливає на вибір компанії та її продукту.
У Carlsberg Ukraine діє програма «Живемо за нашим компасом», що є частиною глобальної стратегії SAIL’22. Вона визначає загальні правила етичної поведінки, які стосуються усіх працівників та партнерів. Програма складається з трьох ключових елементів: Кодекс етики та поведінки з основними правилами, як ставитися до колег, клієнтів, місцевих громад, постачальників та інших партнерів; анонімна система Speak up, через яку можна повідомляти про будь-які підозри у вчиненні
неправомірних дій; Політики та Інструкції, які стосуються провідних сфер діяльності компанії (трудові права та права людини, відповідальне постачання, боротьба з хабарництвом та корупцією, а також якість та безпека продукції).
Компанія Carlsberg Ukraine пишається тим, що є прикладом етичного бізнесу. Ми очікуємо від наших постачальників і партнерів готовності дотримуватися стандартів компанії. Доброчесне ведення бізнесу – одна із основних конкурентних переваг. Насамперед це впливає на стійкість бізнесу, зниження ризиків фінансових втрат та дозволяє вести зрозумілі та прозорі бізнес-процеси. Чим більше компаній ми залучимо до спільноти доброчесного бізнесу, тим швидше країна подолає корупцію. Це єдиний шлях до збільшення інвестицій та розвитку економіки, – коментує Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine.