SHAKE™ тепер носить в обтяжку та ще більше зваблює на вечірках...

01 Вересня 2021

Shake

Цього літа в моді – суцільні купальники! Адже вони ретельніше вуалюють таємницю та пробуджують апетит до внутрішнього вмісту. Аби підкреслити звабливу форму своєї витонченої пляшки, SHAKE™ також приодягнувся в нове цільне паковання «слівер» (від англ. «рукав»), виконане з яскравої та приємної на дотик матової плівки. Автором нового дизайну є Дмитро Цапко, арт-директор і засновник TS/D Agency, а співавтором виступив Олександр Стрижельчик, креативний директор Групи Компаній «Нові Продукти». Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Як розповідають засновники бренду, вся улюблена лінійка космополітичних смаків – Bora Bora, Теquila Sombrero, Sexx on the Beach, Daiquiri, Ice Baby, Sprizz та Fragorino – набули нового трендового вигляду та ще більше впізнаваності й контрасту. Паралельно з  оновленням дизайну SHAKE™ в склі 0,33 л, змінився лук коктейлів SHAKE™ в бляшанці 0,5 л. Завдяки використанню спеціального матового покриття, барвисту та стильну баночку ще приємніше тримати в руках. Новинки нещодавно надійшли до продажу і вже зваблюють із магазинних полиць шанувальників красивого осяйного життя.

Принагідно до редизайну паковання усієї продукції бренда було створено новий рекламний
відеоролик Shake it, baby
! Це – яскравий маніфест оновленого SHAKE™ 2021, закарбований у соковитому візуальному ряді, сповненому фану, куражу та найкрутіших спецефектів! До виробництва цієї непересічної роботи були залучені топові сучасні арт-команди та кліпмейкери: креатив – ISD Group, продакшн – No Stars, режисер – Медет Шаяхметов.

Красиве життя – більше не про стандарти, вони в минулому. У нової краси немає одного єдиного визначення, вона – різноманітна, тому за нею так цікаво спостерігати. А отже вхід до найкрасивішої туси року – відкритий усім, хто не боїться самовиражатися і бути в центрі уваги. Подобатися? Неважливо. Бути красивим для всіх? Неможливо. Бо у кожного на екрані смартфону своя точка зору. І всі бачать твою красу по-різному. Shake it, baby!

В кадрі ми бачимо головну героїню: ефектну дівчину яскравої зовнішності у блискучому вбранні в обтяжку – задоволену, зухвалу, самовпевнену. Заряджена настроєм SHAKE™, вона пірнає у круговерть клубного життя: пістрявий натовп, потужний саунд, вир емоцій. Камера всюди слідує за щасливою героїнею, яка ніби парує над землею. Несуться інстаграмні стріми, летять тонни лайків, блищать променисті посмішки: саме так буває, коли ти – королева танцмайданчика і зірка соцмереж!