Як створити успішний ягідний бізнес, дізнаються учасники бізнестуру на провідні ягідні й переробні підприємства України – «Нікдарія» та СВК «Ягідки»

23 Листопада 2021

Ягідний бізнес

Як створити прибутковий ягідний бізнес? На яких нюансах потрібно акцентувати? Як оминути підводні камені, що можуть траплятися на шляху ягідівника-початківця? Про це відверто розкажуть керівники великих ягідних та переробних підприємств під час бізнестуру, що відбудеться 10 грудня у рамках V Міжнародної науково-практичної конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації». Учасники відвідують 2 великі підприємства – «Нікдарія» та СВК «Ягідки».

«Нікдарія» (ТМ iBerry) – компанія, що належить до п’ятірки найбільших ягідних господарств України. Підприємство розташоване в с. Раковичі Радомишльського району Житомирської обл. На плантації площею більше 160 га основну частину займає лохина. На 15 га вирощують спаржу, жимолость, суницю.

«Нікдарія» – одна з найбільш інноваційних компаній України, адже тут використовують передові світові технології: автоматизовану систему поливу, єдиний в Україні ягідний холодильник  з автоматизованою системою інтенсивного охолодження та зберігання свіжої ягоди, автоматизовану пакувальну лінію Sorma. Якість продукції щорічно підтверджується міжнародними сертифікатами Global GAP та GRASP.

Керівник компанії «Нікдарія» Ігор НІЦКЕВИЧ поділиться з учасниками бізестуру досвідом успішного ягідництва та розкаже, як увійти до п’ятірки найбільших ягідних господарств України.

СВК «Ягідки» (TM Big BLUE) – органічна ферма, створена у 2016 році в Київській області, Києво-Святошинському р-н, с. Хмільна. Загальна площа плантації компанії – 55 гектарів. Компанія є органічним виробником лохини, її продукція сертифікована за системою Organic Standard та GlobalG.A.P.

Засновник та керівник господарства Олег Науменко розкаже про підводні камені, які чекають ягідівників у цій сфері діяльності, проаналізує принцип роботи метеостанції. Досвідчений агроном Ігор Луцько проведе майстер-клас із обрізки лохини. А Вадим БОЙКО, директор компанії «ПрофПолив», розповість про роботу системи фертигації, що встановлена у компанії СВК «Ягідки», а також про накопичувальний басейн. Фахівець покаже, як використовують автоматизовані системи, як саме вони працюють та приносять реальні результати, – якщо надавати правильну агрономічну, технічну підтримку та сервісне обслуговування.

Не пропустіть можливість поспілкуватися з досвідченими ягідівниками. Реєструйтеся на V Міжнародну науково-практичну конференцію.

Місце проведення готельно-ресторанний комплекс «Верховина», Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 24

Програма конференції та умови участі читайте за посиланням: http://forum.techdrinks.info/ua/archive/35

Вперше під час конференції відбудеться Конгрес із заморожування та холодної логістики ягід «Переробка та заморозка. Створення доданої  вартості шляхом переробки ягід: різні бізнеси – різні можливості». Детальніше про Конгрес читайте за посиланням: https://bit.ly/3CtpVpY

 

Головний галузевий партнер – Асоціація «Ягідництво України»

Генеральний юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».

Генеральний партнер по ЗЗР – компанія BAYER.

Ексклюзивний технологійний партнер – компанія «ПрофПолив».

Партнер бізнестуру – СВК «Ягідки»

Партнер бізнестуру – ТОВ «Нікдарія»Головний Технологічний партнер – ТОВ «Розетта Агро»Головний Технологічний партнер – UNITECГоловний Технологічний партнер – POLSKA BOROWKA

 

Реєстрація на конференцію вже розпочалася! Запрошуємо до участі представників господарств та підприємств!

 

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:

Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 7682

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583

Данчук Альона, тел.: +38 097 528 36 46

Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692

 

УВАГА!

Вхід на конференцію дозволений тільки власникам довідки про повну вакцинацію, довідки про одужання від ковід за останні 6 місяців, негативний ПЛР або експрес-тест, дійсний 72 години. Будь ласка, подбайте заздалегідь про генерацію сертифікатів в додатку «Дія».

Конференція відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проведена з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.

Звертаємося до учасників із проханням серйозно ставитися до нинішньої ситуації з розповсюдженням COVID-19 в Україні. Вищезазначені заходи з безпеки націлені на посилення вашої особистої безпеки. Рекомендуємо виміряти температуру тіла перед виходом із дому та у випадку нездужання лишитися вдома. Ви можете в будь-який момент зв’язатися з організаторами щодо заміни делегата.

Ваше здоров’я – наш пріоритет! Ми готові до червоної зони, і ви повинні бути до неї готові!

Читайте також: Дегустаційний конкурс East European Beer Award 2022: основні дати і категорії пивного змагання