Запрошуємо садівників дізнатися, як вигідно реалізовувати зерняткові, 28 жовтня на профільній конференції у Вінниці!

19 Жовтня 2021

Конференція

VII Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: від землі до готового продукту. Зерняткові» збере садівничу спільноту з усієї України та Європи 28-29 жовтня у Вінниці, в готельно-ресторанному комплексі «Гостевія». Наскрізна тема конференції – як вирішити ситуацію з перевиробництвом яблук, що має місце в цьому році. Запрошуємо вас долучитися до головної садівничої події осені та дізнатися не тільки про те, як вирощувати плоди високої якості, але й як розпорядитися врожаєм – з максимальним прибутком і мінімальними втратами.

28 жовтня – пленарна частина конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові» з виступами українських та закордонних експертів.

Упродовж конференції ви зможете:

 • спільно знайти рішення ситуації з перевиробництвом яблук, долучившись до обговорення, у якому візьме участь Роман Лещенко, міністр аграрної політики і продовольства України, і висловивши свої міркування щодо цієї проблеми;
 • почути пропозиції щодо успішної переробки яблук і створення доданої вартості та відкрити для себе новий напрям бізнесу: виробництво соків, сидру, вина, кальвадосу, лікерів, сушки, джемів тощо;
 • знайти можливості для тривалого зберігання продукції, щоб вигідніше її продати;
 • зустрітися з представниками компаній-експортерів і дізнатися про нові ринки збуту своєї продукції в світі та можливості їх освоєння;
 • поспілкуватися з представниками торгових мереж і дізнатися про можливості вигідного продажу зерняткових (у сучасній упаковці, брендованої продукції тощо);
 • ознайомитися з сучасними технологічними рішеннями від компаній-партнерів конференції, що допомагають вирощувати справді високоякісні, затребувані на ринку плоди;
 • визнати необхідність проведення всеукраїнської маркетингової кампанії зі споживання яблук як здорового продукту, щоб кожен житель України щодня вживав по яблуку.

Долучайтеся до кола учасників VII Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту. Зерняткові». Зробіть крок назустріч новому вектору розвитку свого бізнесу!

Місце проведення – Готельно-ресторанний комплекс «Гостевія» (Вінницька обл.,
с. Стрижавка).

Організатор – медіагрупа «Технології та Інновації» – видавець галузевих журналів «Садівництво і Виноградарство. ТІ», «Ягідник», «Горішник», «Напої. ТІ», Beer Technologies.

Конференція буде тривати 2 дні.

28 жовтня, окрім виступів садівників-експертів, у програмі також:

 • обговорення проблем галузі і шляхів їх вирішення;
 • презентація сучасних технологій вирощування, переробки та зберігання зерняткових культур від українських та іноземних експертів та практиків;
 • висвітлення успішного досвіду садівництва від керівників фермерських господарств;
 • Народна Дегустація соків українських виробників із визначенням рейтингу найкращих зразків;
 • презентація й дегустація напоїв, виготовлених із фруктів, ягід і горіхів: вин, настоянок і наливок, сидрів, сиропів, міцних напоїв і т.д.
 • виставка обладнання, техніки і технологій від українських та іноземних компаній.

29 жовтнябізнестур на провідні садівничі та переробні підприємства України – «Фруктона ВН» та «Агрокалина Фрутс».

 Запрошуємо взяти участь у конференції підприємства, компанії та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві, ягідництві та переробці продукції садів і ягідників, постачальників техніки з обробітку ґрунту, з догляду за садами і ягідниками, зі збирання врожаїв та їх зберігання, заморожування, сушки й пакування продукції, технологій її переробки, а також представників торгових мереж і компаній-експортерів.

Нагадаємо, V Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» зібрала у 2020 році у Львові більше 250 учасників зі всієї України, а також з Італії, Польщі тощо.

Ставте нагадування у своєму календарі і вже реєструйтеся на конференцію!

Генеральний партнер по ЗЗР – компанія BAYER.
Головний Галузевий партнер – Асоціація «Укрсадпром».
Головний Садівничий партнер – ГК VITAGRO
Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».
Ексклюзивний партнер – компанія «ПрофПолив».
Головний технологічний партнер – Розетта Агро
Партнери бізнестуру –«Фруктона ВН», «Агрокалина фрутс»

 Умови участі в конференції:

В якості учасника

Для виробників сільгосппродукції – вартість участі 2500 грн (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 1500 грн.

Для не виробників сільгосппродукції – вартість участі – 4000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 3000 грн.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Конференція пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).

Учасникам конференцій медіагрупи «Технології та Інновації» 2021 року – знижка 10%.
Членам Асоціації УКРСАДПРОМ і Корпорації «Вінницясадпром» – знижка 10%.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

БОНУС! Для учасника конференції – можливість придбати Передплату за 2021 рік на зниженою ціною: «Садівництво і Виноградарство& Горішник», «Садівництво і Виноградарство& Напої. Технології Інновації» (5 разів на рік) за 400 ГРН!!!! (повна ціна 550 грн); «Ягідник» (5 разів на рік) за 400 ГРН!!!! (повна ціна 650 грн) *Акції не сумуються.

Медіа-партнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації» www.techdrinks.info, www.jagodnik.info, techhorticulture.com

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com (координатор проєкту)

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/ співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Місце проведення – Готельно-ресторанний комплекс «Гостевія», Вінницька обл.,
с. Стрижавка. Телефон для бронювання номерів тел. 096 507 1022 (при бронюванні казати «на садівничу конференцію»).

Готелі поряд: Готель «Казка», тел. +38(096)6960402
Готель «Дубовий Гай», тел. +38(066)0960242