Адвент календарі – нова святкова традиція?

14 декабря 2021

Адвент календарі

В останні роки пивоварні створюють власні пивні календарі.  Є безліч варіантів: 12 сортів однієї чи кількох пивоварень, або ж великий ящик з 24 сортами від пивоварень з усієї країни чи світу.
Ми зібрали добірку пивних подарунків.

BrewDog Holiday Advent Calendar

У календарі BrewDog 24 сорти пива, у тому числі вісім, які ви знайдете лише у цій коробці. Усередині коробки багато IPA та стаутів.

Give Them Beer Advent Calendar

Упаковка включає 12 сортів пива з крафтових пивоварень (і деяких колишніх крафтових пивоварень, що належать великим пивоварним компаніям) по всій країні. У минулі роки до нього входили IPA, стаути та інші сорти таких пивоварень, як Stone, Wicked Weed, Lagunitas, Bell’s та Oskar Blues.

Clown Shoes’ 12 Beers of Christmas

Другий рік поспіль Clown Shoes збирає змішану упаковку, до якої входять 12 різних сортів пива. Пивоварня також повідомила у  боксі, що вони дістануть кілька банок із «сховища» Clown Shoes’ для цієї коробки.

Stone Brewing’s 12 Days of IPAs

Ви отримуєте змішаний календар  із 12 IPA. До нього входять такі знайомі сорти пива, як Stone IPA, Stone Delicious IPA або Tangerine Express Hazy IPA. Але ви також отримуєте кілька нових і відроджених різновидів, таких як японський IPA із зеленим чаєм, Neverending Haze IPA або Sublimely Self Righteous Black IPA.

 

 

MobCraft Craft Beer Advent Calendar

Ви отримаєте 24 сорти пива від MobCraft, включаючи шість основних сортів пива, шість сезонних випусків, вісім лімітованих випусків та чотири сорти пива дубової або спиртової витримки.

Tavour

Tavour це не адвент календар, але служба доставки може стати цікавою альтернативою, якщо ви хочете подарувати трохи пива. Tavour дає вам доступ до пива, якого немає у вашому штаті. При покупці ви отримуєте 14-16 сортів пива (переважно банок на 16 унцій з можливістю використання кількох банок або пляшок на 8 унцій) у кожну коробку з 7-8 різними сортами пива від різних пивоварень.

24 Craft Beers of Cheer

The Brewers Collective – колекція пивоварень, що належать Anheuser-Busch, – пропонує різноманітні стилі, які походять від семи крафтових пивоварень. До таких пивоварень належать Elysian Brewing, Golden Road Brewing, Red Hook, 10 Barrel Brewing, Goose Island і Kona Brewing.

Beer Advent Calendar 2022

Пивомани пройдуть шлях, складений із 14-ти пивних стилів, від пивоварень з усього світу. Кожен із цих  зразків продемонструє багатогранність смаків, навчить мистецтву пивної подачі, наливу, вживання. Тому, закінчуючи насолоджуватися останньою пляшкою в день Православного Різдва ви станете на крок ближчими до гордого звання «Пивний Експерт».