Kyiv Beer Academy оголошує набір на курс «Beertaster. Пивний дегустатор»

02 ноября 2018

Навчання
Тих, хто хоче поглибити свої знання та отримати практичний досвід в дегустації пива і виявленні дефектів, Kyiv Beer Academy запрошує на свій новий курс «Beertaster. Пивний дегустатор» 1 грудня 2018 року. Після закінчення видається свідоцтво про проходження курсу і друковані матеріали. Такі знання, підкріплені свідоцтвом, надають можливість брати участь у міжнародних конкурсах у якості пивного судді. Тож, це прекрасна можливість не тільки розширювати свої пізнання в сфері пива, а й підготуватися до наступного East European Beer Award-2019, що відбудеться у Дніпрі!

На курсі будуть говорити про правила дегустації пива, на прикладах нульових зразків працюватимуть над базовими смаками. Також детально розберуть дефекти: діацетил, диметилсульфід, меркаптан, сірководень, фенол, та ще п’ять видів негативних смаків і ароматів пива. Обов`язково розглянуть класифікації пива, прийняті для роботи пивних суддів на міжнародних конкурсах. Відбудеться дегустація декількох популярних сортів пива і визначення їх відповідність заявленому стилю.

Ті слухачі, які пройшли навчання на курсі «Пивний сомельє», вже ознайомились з базовими сторонніми ароматами і смаками пива. Тепер ви отримуєте унікальну можливість на практиці випробувати пивні дефекти, синтезовані хімічним способам компанією «FlavorActiv» – провідним науково-дослідним центром, який ось уже двадцять років працює в напрямку дослідження якості пива та інших напоїв.

За яким принципом працює система «FlavorActiv»? Капсула, що містить в собі різні хімічні сполуки – пивні дефекти, розчиняється у світлому лагері або воді, після чого відбувається дифузія, що дозволяє відчути різні дефектні аромати і смаки пива. Цю технологію ми і будемо використовувати в практичній частині занять.

Вартість курса – 2800 грн.
Більше інформації за телефоном: 067 430 89 43
та на сайті: beerleague.com.ua
або e-mail: info@beerleague.com.ua