Найбільша мережа пивних магазинів Львова «Beer Set» відкрила 6 нових локацій!

24 апреля 2019

Продажі
«Beer Set» – мережа магазинів з найбільшим у Львові вибором крафтого пива та відоміших сортів розливного пива України. Формат магазинів є абсолютно новим для міста: 20 кранів розливного пива, яке продається виключно на винос, більше 50 видів закусок, а також пивна атрибутика. Наразі «Beer Set» налічує 10 магазинів, ще один на стадії відкриття.

Мережа активно розвивається: лише за два місяці тут відкрили 6 нових магазинів. «В чому ж секрет успіху?», – поцікавилися ми у представників бренду.

– Наша команда-це люди, захоплені своєю справою, які хочуть зробити крафтове пиво доступним для кожного, ввести соціальну усвідомленість при споживанні алкоголю, познайомити українців з цікавими та вишуканими смаками, деколи, дуже неочікуваними. Ми орієнтуємося на найякісніший продукт, але в різних цінових категоріях, – ділиться Анна, комерційний директор мережі.

«Beer Set» вже зарекомендував себе, як надійний партнер серед пивоварень, а серед споживачів  – як місце, де пиво завжди свіже, і можна спробувати найрізноманітніші сорти. Пиво, яке з’являться на кранах тут обирають усією командою, особливо важлива думка продавців та адміністраторів, які знаються на смаках своїх гостей. Крім того, впевнені в «Beer Set», продавець має продавати те пиво, яке йому подобається, та у характеристиках якого – органолептичних та якості – він впевнений. Що цікаво, в мережі представлене пиво здебільшого місцевих виробників – пивоварень Західної України та зі Львова зокрема.

Контроль якості в мережі магазинів пива «Beer Set» суворий. Тут край відповідально ставляться особливо до строків, ніколи не продадуть кисле пиво. Кожен кег, який надходить у магазин,  маркується, і тільки після цього ставиться на кран. Кожен магазин оснащений охолоджувачами, все зроблено за стандартами якості. На 5-6 день пиво дегустують: якщо продукт зіпсувався, кег відразу знімають. Завжди свіже пиво на крані – це заслуга невпинної роботи цілої команди професіоналів, серед яких є і техніки, інженери.

Бачення  головної місії мережі  команди «Beer Set» цікаве: запропонувати своїм покупцям достойний та сміливий смак крафтового пива та задовольнити смаки тих клієнтів, які полюбляють класичні бренди розливного пива. Для цього представники мережі відвідують пивоварні, фестивалі, проводять дегустації, обирають найкращі та ексклюзивні сорти. Наприклад, на черговому  Craft Beer & Vinyl Music Festival, який невдовзі відбудеться у Львові, обиратимуть найцікавіші пива, які займуть сезонні крани.

Загалом «Beer Set» – вельми амбітний проект, який невпинно розвивається і кількісно, і якісно. Тут вже працюють над відкриттям найбільшого магазину розливного пива у Львові площею 92 кв. м, що працюватиме у форматі супермаркету.