Найкращі паби Львова: вибір бірофілів

29 января 2020

Пивний рейтинг
Щороку кількість пабів у Львові зростає, вони конкурують між собою за клієнта вибором пива, кухнею, атмосферою. То ж головне – обрати паб. Перший рейтинг найкращих пабів Львова склав ZAXID.NET, опитавши 48 експертів та дослідивши 47 львівських пабів.

Рейтинг «Найкращі паби Львова» – це 20 кращих локацій за версією 24 власників пабів, які не могли голосувати за свої заклади, та 24 пивних експертів з Львівської спільноти бірофілів. Всі паби, що увійшли до рейтингу, достойні уваги справжніх шанувальників пива, відзначають в редакції.

Методологія дослідження: Кожен із 48 експертів вибирав зі списку львівських пабів 10 місць у категорії «найкращий вибір пива», 10 пабів у категорії «найсмачніша кухня» і 10 пабів у категорії «найкраща пабна атмосфера». Також усі опитувані мали можливість додати будь-який заклад, який, на їх думку, вартує того, щоб увійти в рейтинг. В анкетах, які були адресовані власникам пабів, не було можливості проголосувати за власний заклад. Загалом в опитуванні фігурували 47 львівських пабів.

Що цікаво, першу сходинку за кількістю балів поділили між собою паби «Човен» та «Ципа». Загалом Перша п`ятірка рейтингу виглядає так:

1. Човен (вул. Вірменська, 33), 72 бали

Вибір пива: 32 бали
Кухня: 19 балів
Пабна атмосфера: 21 бали

Човен, рейтинг пабів Львова, кращи паби Львова, лучшие пабы Львова, пиво во Львове, пивной рейтинг

Паб «Човен» відкрився у лютому 2015 року. До вибору клієнта тут не менше 16 кранів українського крафтового пива і сидру. Окрім стандартних пабних закусок, варто відзначити піци, які тут дуже смачні.

2. Ципа (пл. Стефана Яворського, 1), 72 бали

Вибір пива: 29 балів
Кухня: 22 бали
Пабна атмосфера: 21 бал

Паб «Ципа» від однойменної Гуцульської крафтової пивоварні із села Кваси Закарпатської області відкрився у березні 2018 року. Тут клієнтові запропонують 20 кранів свого і гостьового пива та сидру. Варто зауважити, що пиво тут наливають у незвичній для більшості поціновувачів цього напою кількості – 0,2 і 0,4 л.

3. Золотий колос (проїзд Крива Липа, 6), 48 балів

Вибір пива: 22 бали
Кухня: 11 балів
Пабна атмосфера: 15 балів

Особливістю цього пабу є те, що тут ніде сісти – пити і їсти доведеться стоячи за столиками. Утім незвичний формат зовсім не відлякує клієнтів – тут будь-якої пори роки ніде яблуку впасти. На вибір – 16 кранів крафтового пива та сидру. А до пива, окрім стандартних закусок, неочікувано смачна піца.

4. Пивне ательє Craft & Kumpel (площа Ринок, 18), 48 балів

Вибір пива: 18 балів
Кухня: 18 балів
Пабна атмосфера: 12 балів

Новий Kumpel відкрився наприкінці вересня 2019 року. Заклад займає два поверхи і підвал давньої кам’яниці на Ринку. Відвідувачі цього пабу мають до вибору 14 видів пива, а також авторські пивні коктейлі. Вибір напоїв доповнює традиційно смачна «кумпелівська» кухня – «авантурна». Тут клієнтові запропонують оригінальні закуски, які здивують інгредієнтами та подачею. Окрема тема – це інтер’єр закладу, який створює особливу атмосферу.

5. Театр пива «Правда» (площа Ринок, 32), 42 бали

Вибір пива: 17 балів
Кухня: 12 балів
Пабна атмосфера: 13 балів

Театр пива «Правда» знайомий кожному львів’янину і гостю міста. Заклад пропонує як розливне, так і пляшкове пиво власного виробництва. На першому поверсі діє магазин, де окрім пива можна купити різноманітні сувеніри. До пива тут подають зі смаком підібрані закуски. Заклад вирізняється не лише власним пивом, але й оркестром, який що вихідних грає тут.

З повним рейтингом можна ознайомитися тут.