Розвиток українського пивоваріння не зупиняється: IX Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів відбудеться 9-10 вересня у Києві

17 марта 2020

Програма Форуму
У зв`язку з карантином в країні дату і місце проведення IX Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів змінено. Дводенний захід відбудеться 9-10 вересня у Києві. Приймає Форум 2020 заміський комплекс «Трипільське сонце».  Ми організували кращу локацію, цікаві івенти та інтерактиви. На Форум у якості спікерів зарошені авторитетні спікери – відомі та досвідчені пивовари, ресторатори, шеф-кухарі, сомельє, експортери та імпортери пива, виробники обладнання та технологій, експерти ринку пива та інших алкогольних напоїв, спеціалісти суміжних галузей.

І ми вже готові представити попередню ПРОГРАМУ дводенного заходу! В рамках форуму актуального поговоримо про законодавчо-нормативне забезпечення діяльності пивоварного виробництва, нові законодавчі норми й нові можливості.

Опубліковано програму IX Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів, 9-10 вересня

Технологічний форум присвячений темі «Технології та інновації: акцент на автоматизації і діджиталізації». Найкращі рішення та інноваційні продукти, обладнання, сировина та багато інших корисних тем – у фокусі цієї секції.

Традиційно відбудеться виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів для крафтового пивоваріння. Працюватимуть столи переговорів з представниками торговельних і ресторанних мереж, дистриб`юторів пива.

Захопливими стануть батл між керівниками пивзаводів та технологічна дискусія «Варимо пиво зі смаками: фрукти, ягоди, трави, прянощі…». Смачними акцентами – презентація пива і сидрів від українських і зарубіжних пивоварень, презентація віскі та медових напоїв від Ukrainian Craft Diastillers Association і Гільдії медоварів України.

Вперше ціла секція буде присвячена актуальній сьогодні темі – віскі. Все про таємниці та популярність цього елітного напою, а також про карфтові дистиляти в Україні й світі розкажуть експерти ринку.

Очікуваний форум шеф-кухарів ресторанів і пабів включить не тільки теоретичну частину, а й практичне заняття. Дегустуватимемо цю шалену смакоту на вечірньому бенкеті.

Секція торгівлі і маркетингу присвячена темі «Найкраще пиво – те, яке продається!..».

Окрасою ж Форуму стане урочиста церемонія нагородження переможців Дегустаційного конкурсу East European Beer Award 2020, що відбувся 11-12 березня у Рівному.

За доброю традицією заходів від медіа-групи «Технології та Інновації» другий день Форуму буде практичним. 10 вересня учасники заходу обиратимуть один з трьох напрямків: Пивний тур, Колабораційна варка пива (запрошуються партнери!) та Ворк-шоп для пивоварів «Сенсорний аналіз та дефекти пива» від європейського експерта з пивоваріння Їрджі Хейна (Чехія).