Українська пивоварня з успіхом представила своє пиво на фестивалі Brewskival у Швеції

28 августа 2019

Українське пиво закордоном
Гучний інтернаціональний фестиваль пива у місті Хельсингборг щорічно влаштовує пивоварня Brewski. Цього року Україну на цьому фесті яскраво представила пивоварня Varvar! Що цікаво організатор сам обирає учасників, все пиво, що запрошені пивовари привезуть на івент, викупається.

Brewskival-2019 відбувся 23-24 серпня. За два дні 108 пивоварень з різних країн представили у середньому по 6 сортів пива. Varvar розливав сорти Dragon, W3, Bo in Brazil, Amalgam, Feel the Beet, Luscious. Про це розповіла представниця пивоварні Лана Світанкова у Фейсбук:

– Це майже пивоварні канікули, тільки це дуже важко пережити, якщо ти один. Уявіть нескінченний потік людей два дні поспіль, коли кожен другий питає про пивоварню все, а як ви робили це пиво, а які бочки, на якій стадії додавали буряк. Цих людей не лякають BA, mixferm і інші страшні слова на табличках пива. Голос сідає надвечір кожного дня.

Інфраструктура фестивалю досить зручна. На кожен день можна купити квиток окремо, за додаткову плату – вхід early bird, плюс година перед відкриттям. Пиво наливається у келихи по 100 мл, оплачується фішками. Встановлені мийки для келихів. Фуд-корт представлений кількома стендами. Що важливо, на цьому фестивалі відвідувачі можуть поспілкуватися з представником кожної пивоварні, а не волонтерами.

– Можливість пообніматися з улюбленими пивоварами – обов’язково з пивоварні хтось приїжджає (навіть якщо попросити волонтерів потім підмінити), он за De Molen цього року Менно наливав, – відзначає Лана та додає про свої враження від пив, тенденції: – Італійці, іспанці, португальці продовжують з grape ale, і є дуже круті версії. З’явилося якесь чудовисько пивних нетрів pastry sour. Abomination! Це просто жахливо на мій смак. Всі американські пастрі-імперці у 80% однакові, злипається і підозріло відгонять есенціями. У гонитві вдягти все найкраще одразу на кран з відкриття ставлять пиво 12-13-14%, що у поєднанні з феноменально теплою погодою має дещо катастрофічні наслідки для окремих гостей. Пиво а-ля фруктове смузі продовжує нестися, але його переважно привезли місцеві, щоб не ризикувати перегрівом.