В Україні обрали «Королеву пива – 2019»! ВІДЕО

17 октября 2019

Конкурс 'Королева пива'
Вперше в Україні провели конкурс, який відзначає не просто краще пиво чи найкращу пивоварню, а прославляє жінок, які залучені в пивоварній справі. В рамках VIII Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів відбувся конкурс «Королева пива -2019»!

Чарівні фіналістки з різних куточків України, натхненні своєю справою, взяли участь в урочистій церемонії нагородження 10 жовтня у Рівному. Це Клара Гутнікова (Одеська Приватна Броварня), Аліна Радзієвська (Роял Фрут Гарден), Оксана Ільгова (Ale Point brewery), Оля Боярська (Броварня на Грушевського), Оксана Литвинюк (Copper Head), Юлія Кириленко (Forest Fay), Таня Молянко (КАНТ), Вікторія Вірич (ПИВАРІУМ), Лілія Колесник (Ресторан-пивоварня «Лютстдорф»). Кожна з них є справжньою королевою на своїй пивоварні, користується великим авторитетом серед колег! Про це свідчать результати голосування у Фейсбук та сотні коментарів.

Нагадаємо, за місяць до Форуму на сторінці заходу у Фейсбук публікувалися анкети учасниць, з яких за кількістю коментарів було обрано фіналісток.

Переможницю обирали вже учасники VIII Форуму шляхом анонімного голосування протягом конференц-дня. В тому, що підрахунки були максимально чесними, сумніватися не доводиться, адже цим займалися експерти Патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери». Тож ввечері на залитій світлом та святковими феєрверками сцені корону отримала Аліна Радзієвська, пивовар-технолог ТОВ «Роял Фрут Гарден ІСТ», Золотоноша!

Відзначимо, за освітою Аліна – інженер-технолог бродильного та виноробного виробництва. Навчалась в Національному університеті харчових технологій, факультет «технології бродильних та хлібопекарських виробництв». З 2008 по 2018 роки обіймала відповідальні посади на пивоварних заводах, розробляла технології та рецептури пива, налагоджувала роботу лабораторій. На даний час Аліна працює на ТОВ «Роял Фрут Гарден ІСТ». До речі, її яблучний сидр «Cidre Royal» виборов золото конкурсу East European Beer Award – 2019 у відповідній категорії! А два з чотирьох поданих на конкурс сортів пива вибороли 4 та 5 місця у фіналах категорій, що є дуже гарним результатом серез десятків якісних сортів.

– Емоцій неймовірні, – ділиться «Королева пива – 2019» Аліна Радзієвська. – Це було неочікувано, адже я долучилася до конкурсу за 10 днів до свята, все було на грані експромту. Як і в пивоварінні – завжди межує технологія та експромт. Враження дуже приємні! Оскільки я – жінка-технолог, яка працює на підприємстві, і не так багато жіночого в нашому житті, на жаль,тому взяти участь у такому заході – це ковток свіжого повітря, дуже вдячна організаторам. Зауважу, що мої конкурентки – сильні та достойні кандидатки на корону, я любувалася їх відео-презентаціями, знаю їхню роботу, пиво. І на цей конкурс дивилася під призмою оцінки діяльності, тому було надзвичайно приємно отримати корону!

Раді повідомити, що цей прекрасний проєкт отримає продовження! Конкурс буде розвиватися, організатори вдосконалять процедуру вибору переможниць, зокрема впровадять нагороду «Приз глядацьких симпатій». Що важливо, Королева Пива України, як і в Німеччині, має високо нести прапор якісного пива, популяризувати пиво, як елітний напій, творчій продукт!

Тож обиратимемо Королеву пива і у 2020 році! Підготовка до наступного конкурсу стартує 15 січня 2020 року. Готуйте заявки та анкети на участь, а поки пропонуємо надихатися церемонією нагородження конкурсу «Королева пива – 2019»: