Від ресторанної пивоварні – до регіонального лідера: секрети успіху сім’ї ресторанів ALTBIER

17 сентября 2019

Теми VII Форуму пивоварів та рестораторів
Унікальним досвідом, в якому поєднуються провідні технології пивоваріння, успішні ресторанні концепції, вміле поєднання високої кухні, пива та шоу, власна розгалужена мережа продажів, поділився Сергій КОВАЛЕНКО, генеральний директор Сімї`ї ресторанів «Альтбір». Правильно обрана концепція, робота професіоналів над кожною складовою бізнесу, грамотні інвестиції принесли чудовий результат: бренд запускає новий пивзавод потужністю 500 тисяч тонн на місяць, нові формати закладів та франчайзинг, власний театр!

Які принципи роботи та рішення дозволили пройти шлях від ресторанної пивоварні до регіонального лідера – з перших вуст:

– З ресторану-пивоварні в 2012 році розпочався стрімкий розвиток бренду. На сьогоднішній день збираємося побудувати повну піраміду споживання пива і розваг в Харкові. Виходити за межі міста бренд буде при наявності компаньйонів. У найближчих планах – відкрити ще мінімум 10 закладів Hop Pie. Практика показала, що в порівнянні з фірмовими магазинами Beer Stor, продажі пива в Hop Pie в сезон втричі вищі! Конкуруючи, роблячи все краще і краще пиво, ми прийшли до висновку, що, на жаль, 15-20% населення ласі більше на рекламу, на бренд. Отже, «Альтбір» поєднує в собі і чудових пивоварів, і чудових кухарів. Що ще важливо в компанії «Альтбір» – постійний розвиток протягом 8 років, ми ростимо власні кадри. Наприклад, перед тим, як бренд шеф-кухар ресторану «Альтбір» став моїм компаньйоном по декільком проектам, він підготував су-шефів на рівень шеф-кухарів. Важлива спадкоємність. Адже всі ми знаємо, що таке дефіцит кадрів. Ми знайшли спосіб його уникнути: тримати найцінніші кадри, виховувати їх. Потрібно дати людині «українську мрію» і підтвердити її на практиці! Українська мрія, американська мрія – це коли ти можеш прийти працювати офіціантом і стати керуючим, прийти пивоваром – і вирости до шефа заводу. Ми про це не просто говоримо, ми це робимо!

Сім’я ресторанів «Альтбір» широко відома і своїм шоу-рестораном, а тепер – повноцінним театром й арт-групою. За словами генерального директора, розвивати такий напрямок – затратно й дуже важко. Але все це нівелюється, коли мова йде про ті позитивні емоції, які є обов’язковою складовою усіх ресторанних проектів бренду. Якщо ж подивитися з позиції реклами і маркетингу, за словами Сергія Коваленко, немає нічого більш потужного і складного в повторенні, ніж власний театр.

Зазначимо, виступи спікерів сьомого Форуму, що відбувся 18-19 червня у Львові, стосувалися різних аспектів пивоварного і ресторанного бізнесу. Кожний був наповнений глибокими знаннями, власним досвідом, порадами та, навіть, дискусіями. Присутні отримали безліч нових знань й вражень, почули такі нюанси, які неможливо дізнатися з підручника.

Форум пивоварів та рестораторів, Львів, крафтове пиво, ресторатор Сергій Коваленко, Альтбір, секрети успіху

Читайте також за темою:
Робота над помилками з Дмитром Некрасовим: створення власної пивоварні
Пивна ідентичність: Юрій Заставний про те, як зробити Україну пивною країною
VII Форум пивоварів і рестораторів об`єднав крафтове ком`юніті України та закордону у Львові: курс на розбудову ринку!

Нагадаємо, восьмий Форум пивоварів та рестораторів відбудеться вже 10-11 жовтня 2019 року у Рівному!