Келихи «Partner Décor Ukraine» стануть ідеальним обрамленням пива на конкурсі East European Beer Award-2019!

05 октября 2019

Форум
Якісне пиво, в яке додали відбірні інгредієнти, вклали знання і творчість пивовари, має буди гідно представлене споживачеві. Напій потребує найкращого посуду, здатного розкрити всі особливості смаку та аромату продукту. Організатори подбали про це, тому Ексклюзивним партнером Форуму пивоварів і рестораторів та Дегустаційного конкурсу East European Beer Award-2019 виступить компанія «Partner Décor Ukraine». Келихи «Partner Décor Ukraine» стануть ідеальним обрамленням пива під час конкурсу 8-9 жовтня, та прикрасять VIII Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів 10-11 жовтня! Нагадаємо, захід відбудеться у Рівному, приймає готель «Айвенго».

Відзначимо, «Partner Décor Ukraine» – торгово-виробнича компанія, яка займається підбором кращого посуду для замовника та його імпортом, брендуванням посуду і тари на власному виробництві, розташованому в Дніпрі. Виробництво готового продукту включає етапи підготовки до друку, процес друку (можливе й виконання прямого друку на посуд), прикраси й випалу посуду, пакування готової продукції.

Загалом компанія спеціалізується на брендуванні широкого спектра посуду – від чарок та келихів до пляшок. Потужності дозволяють забезпечити замовникові розробку індивідуального пакування в залежності від його потреб. А також реалізацію проєктів «під ключ».

– Посуд з нанесеним логотипом корисний для будь-якої компанії. Він потрібний в офісі, є хорошим подарунком для партнерів і, одночасно, чудовим призом для учасників акцій і промоутерських заходів, – відзначають в компанії «Partner Décor Ukraine». – Головне, щоб брендування було виконано на високому, професійному рівні. Ми виконуємо нанесення логотипів будь-якої складності на будь-який посуд. Логотип виконується за технологією деколірування, яка забезпечує довговічність, ідеальне нанесення малюнка і привабливий зовнішній вигляд.

Нагадаємо, основними темами конференц-дня Форуму, 10 жовтня, стануть сучасні технології пивоваріння: від вибору сировини до роботи з обладнанням і санітарії. Програма включає теми  економіки пивного бізнесу, концепції бренду, маркетингу та дизайну пивного закладу, юридичних аспектів, розвитку культури споживання пива, завоювання долі ринку. Працюватиме традиційна виставка обладнання, технологій, сировини та допоміжних матеріалів. Завершуватиме день урочистий фуршет з дегустацією від крафтових пивоварень. Відбудеться урочиста церемонія нагородження Дегустаційного конкурсу пива East European Beer Award – 2019 та конкурсу «Королева пива – 2019».

11 жовтня вирушимо у Поліський Пивний тур з відвіданням кращих крафтових пивоварень та пабів Рівненщини і Волині із презентацією обладнання, технологій виробництва й продажів, дегустацією страв пивної кухні і фірмового пива. Паралельно відбудеться колабораційна варка на пивзаводі «Волинський бровар».

Реєстрація на Форум пивоварів і рестораторів:
Анна Панкратенкова: +38(097)7592583, +38(095)6070904, reklama.nti@gmail.com
Анна Малашкевич: +38 (097) 89 18 200, beertechdrinks@gmail.com
або на сайті forum.techdrinks.info