Команда розробників з України випустила першу гру симулятор крафтової броварні на блокчейні Hive

06 июля 2020

Гра
Декілька днів тому в мережі з’явилася карткова гра – симулятор крафтового пивовара з елементами економічної стратегії, навчання і навіть можливістю заробити кошти, йдеться на сайті Пивні Новини.

Ідея створити гру виникла в Андрія Кисіля, піонера крафтового пивоваріння, ще кілька років тому.

Вари – вчися – продавай

Основна ідея гри – розвиток власної броварні. Гравці зможуть прокачувати персонажа – пивовара, колекціонувати картки (саме тут і потрібен блокчейн, бо кожна картка буде записуватися в децентралізовану базу даних, і буде назавжди закріплюватися за гравцем, її власником), створювати рецептури, вчитися варити пиво, а також торгувати всіма активами гри. Нині доступна версія гри Alpha 1.0.

Для того, щоб розпочати гру, вам потрібно зареєструватися за допомогою Google аккаунту або акаунту на Hive, а щоб отримати повний User Experiencе,  необхідно мати акаунт на блокчейні Hive (саме завдяки цьому ви зможете бути впевними в тому, що ваші активи належать саме вам і знаходяться в повній безпеці).

Натиснувши старт, ви розпочинаєте процес приготування пива. На броварні доступний 1 рецепт, але розробники планують додати ще 3, які увійдуть до першого набору карток версії Alpha. Далі ви можете обрати інгрідієнти вашого майбутнього пива. У грі існує 5 типів  інгредієнтів – Common (сірий), Good (зелений), Outstanding (блакитний), Epic (рожевий), Masterpiece (помаранчевий). Поєднуючи різну сировину, ви можете отримати власне якісне пиво.

Пиво готове, що далі?

Ви переходите в паб – місце, де можна купувати й продати пиво. Також гравці отримають можливість брати участь у квестах, боях серед пивоварів і виконувати завдання інших гравців.

Натиснувши на касу, ви переходите на екран торговлі з власником пабу,  в центрі екрану  пиво, що є у вашому портфоліо, а в лівій частині – товарний запас пабу, як ви можете бачити, паб повністю переповнений пивом Common та Good якості, отже ви можете продати своє пиво, але за дуже не привабливою ціною. Все як в реальному світі.

 

Огляд гри: https://www.youtube.com/watch?v=2AAA8FVcxVc&feature=youtu.be&fbclid=IwAR26aJR4WO8_QFdMjBwKwNvRkZixEwSPO6WJeQyauVyFs1xryUcQlQSl05A