Результати премії СІЛЬ 2018: кращий пивний ресторан та кращий паб України

03 декабря 2018

СІЛЬ
2 грудня в Києві відбулася урочиста церемонія нагородження Національної ресторанної премії СІЛЬ 2018. Цього року мідну сковорідку найкращим закладам ресторанного бізнесу вручають вже вшосте! За звання кращих боролися 147 закладів з 14 міст України, в тому числі 9 пивних ресторанів і 11 пабів. Проект “Технології та Інновації” традиційно виступає інформаційним партнером премії, і ми вже готові розповісти про переможців!

Кращим пивним рестораном 2018 року за версією премії СІЛЬ став ресторан-пивоварня «Солом`янська броварня» (Київ, пл. Солом’янська, 2Б).

– Шановні друзі, в першу чергу мені б хотілося подякувати нашому жюрі, тому що це була надзвичайно важка праця! Надзвичайно важко було визначити, хто кращий. Тому що, відверто, кращі всі, представлені в цій номінації. Ми добре знаємо один одного, підтримуємо один одного, дружимо, – зазначив власник ресторанної мережі «Солом’янська броварня» Микола Заінчковський. – Це не було змагання, це величезний марафон на дуже багато кілометрів і годин. А в фіналі відрив від тих, хто прийшлов до фінішу, був у якісь секунди, десяті долі секунди. Насправді, ця сковорідка могли б бути в руках кожного із фіналістів, і я впевнений, що рано чи пізно буде. Адже цього року ми вже вшосте беремо участь в премії СІЛЬ і нарешті отримали сковорідку. Хотів би подякувати нашому дружньому колективу, який створює прекрасну атмосферу, який любить те, чем він займається. Хотів би сообливо подякувати моїм патрерам, моїм друзям, завдяки яким реалізувався проект «Солом’янської броварні»: Василій Мікулін, Олексій Гавриш, Дмитрій Некрасов!

Зазначимо критерії оцінки в номінації «Кращий пивний ресторан». Це використання пивоваром традицій, а також нових досягнень і знань в індустрії. Наявність базових і сезонних сортів пива, авторський підхід. Вітається створення крафтових сортів, згідно Beer Judge Certification Program, BJCP. Кухня і меню закусок органічно супроводжує пиво. Вітаються рекомендації офіціанта з підбору сорту пива в супроводі страви. Напевно, тут буде не зайвим додати, що окрім мідної сковорідки премії СІЛЬ Микола Заінчковський отримав ще один подарунок – метровий хот-дог!

Номінація «Кращий паб» була представлена на премії вперше. І перемогу в ній завоювали саме дебютанти ресторанної галузі – дніпровський паб «Кеды Искусствоведа», якому восени виповнився рік.

– Ми насправді новачки в цьому бізнесі, я особисто точно, тому приємно отримати таку «божевільну» нагороду! Точно можу сказати, що це заслуга всієї нашої команди. І всіх тих, хто був в нашій номінації, вони були прикладом для наслідування!- зазначив під час нагородження співзасновник пабу «Кеды Искусствоведа» Денис Жаткін.

Номінація «Найкращий паб» орієнтована більше на заклади, які в основному спеціалізуються на пивній карті, але при цьому іноді можуть подавати гостям алкогольні і безалкогольні напої. Кухня органічно доповнює і розкриває смак пива, у меню присутній широкий асортимент закусок. Тут переважає спокійна і дружня атмосфера, яка сприяє спілкуванню і розрахована на людей всіх вікових категорій.

Цікаво познайомитися з переможцями ближче? Читайте детальніше про «Солом’янську броварню» в нашому матеріалі на сайті «НТІ», про паб «Кеды Искусствоведа» – в інтерв`ю Дениса Жаткіна проекту«Пиво. Т.І.»!