BEER.INSIDE Черкаська Баварія

BEER.INSIDE Черкаська Баварія

Під час однієї з подорожей в Німеччину у засновника пивоварні виникла ідея перенести баварські пивні традиції в Україну. Таким чином в Черкасах у 2010 році з’явилася пивоварня «Черкаська Баварія». Незабаром при броварні також відкрили паб натурального крафтового пива, де кожен може долучитися до баварських традицій пивоваріння.

Основні відмінності крафтового пива «Черкаської Баварії»:

  • дотримання традицій пивоваріння. В основі виробництва пива «Черкаська Баварія» завжди використовуються винятково натуральні складові: добірний німецький солод, підготовлена очищена вода, дріжджі та хміль.
  • «craft beer» перекласти непросто: авторське, мануфактурне, рукотворне. Лише ручна праця дозволяє виготовляти продукти, що відрізняються справжньою оригінальністю, і експериментувати з їх смаком.
  • авторське виробництво пива завжди враховує побажання клієнта. Виробництво крафту –це творчість, яка дивує споживача. Мета – не прибуток, а виготовлення саме унікального напою.
  • рецептура крафтового пива заснована на традиційних методах затирання і зброджування сусла (як і в рецептах приготування домашнього пива), тобто пиво «Черкаська Баварія» не містить штучних консервантів, ароматизаторів, барвників.
  • невеликі обсяги і технології виробництва крафтового пива дозволяють отримати саме живе нефільтроване, непастеризоване пиво, збагачене вітамінами групи В, С, Е, корисними мікроелементами та клітковиною.

Черкаська БаваріяКористь нашого напою – в натуральних речовинах, які складають основу пива: продукт бродіння, що отримують з високоякісного купажу німецького солоду, хмелю, дріжджів, підготовленої води та любові пивовара.

 

Окрім пива, компанія «Черкаська Баварія» налагодила виробництво ароматного яблучного сидру. Сидр відноситься до окремої групи напоїв, міцністю не більше 6 відсотків, по суті це збережений яблучний сік.

Розробка технологічного процесу приготування напою почалася ще в 2013 році. Наразі підприємство використовує замкнений цикл виробництва, який включає в себе весь технологічний цикл та лабораторні дослідження.

Також підприємство отримало всі необхідні дозвільні документи, включаючи атестат виробництва та ліцензії.

 

Черкаська Баварія

Пивоварня «Черкаська Баварія»
м. Черкаси, вул. Сурікова, 1
Тел. +380687335335