BEER.INSIDE Уманьпиво

BEER.INSIDE Уманьпиво

Першу пивоварню в Умані збудували купці у 1878 році. А на початку 20 століття там варили традиційні чеські та баварські сорти пива. Потім пивоварня перейшла в руки Рад, зазнала руйнування під час Другої світової війни, і тільки в 1998 році вона стала приватним підприємством з теперішньою назвою – «Уманьпиво».

Ігор КИСІЛЬ, СЕО компанії «Уманьпиво»Із 2008 року на пивоварні стартував процес реконструкції. «Уманьпиво» починає активно співпрацювати з німецькими пивоварами. Саме тоді на заводі встановлюють нове німецьке обладнання: циліндро-конічні танки і СІП-станцію. Завдяки цьому всі процеси бродіння відбуваються в стерильних умовах, а обладнання миється і дезінфікується автоматично.

У 2014 році на заводі уведено в дію нову лінію з розливу пива в кеги і встановлені додаткові танки для бродіння та доброджування пива. Це дозволило вдвічі збільшити обсяг виробництва.

У 2018 році пивоварня «Уманьпиво» почала активно налагоджувати міжнародні зв’язки та виходити на зарубіжні ринки. За цей час було здійснено точкові поставки у 10 країн світу, налагоджено регулярний експорт до Польщі та Ізраїлю.

Уманська пивоварня чи не єдина в Україні, що має власні поля для вирощування пивоварного ячменю. З нього самі виготовляють солод. Для бродіння пива Уманська пивоварня використовує певну секретну расу дріжджів. Пиво з традиційної лінійки зварене на сучасному обладнанні за традиційними рецептами, з використанням власної сировини.

У 2009 році на виробництво запросили німецького експерта з пивоваріння Сандру Торманн, яка разом з технологами пивоварні «Уманьпиво» розробила унікальні рецепти нових сортів пива. До лінійки пива «Вайсбург» увійшли чотири сорти: світле, біле нефільтроване, безалкогольне та червоний ель.

Ігор КИСІЛЬ, СЕО компанії «Уманьпиво»:

У виробництві пива ми дотримуємось трьох найголовніших принципів. По-перше, сировину для виробництва пива вирощуємо на власних полях. Це дає змогу контролювати якість на кожному етапі: від насіння пивоварного ячменю, який ми засіваємо на наших полях, – до вже готової продукції, яка вирушає у торгові точки.

Окрім того, на нашому виробництві ми не застосовуємо жодних стабілізаторів, барвників чи консервантів. Тільки натуральна сировина та інгредієнти. І ще один важливий постулат – ми варимо пиво за Баварським законом «Про чистоту пивоваріння 1516 року», згідно з яким основними інгредієнтами (сировиною) є вода, солод, хміль. Тому не використовуємо жодних замінників пивоварного солоду, таких як мальтозна патока та кукурудза.

Уманьпиво

ТОВ «Уманьпиво»

20300 Україна

Черкаська область

м. Умань, вул. Успенська, 29

Офіційний сайт

Facebook сторінка «Уманьпиво»

Інстаграм «Уманьпиво»

Waissburg у Facebook

Інстаграм сторінка Waissburg

Пивна мапа України – https://cutt.ly/agAphA9