BEER.INSIDE Паб «3 Legs»

BEER.INSIDE 3 Legs
Паб «3 Legs» вперше відчинив свої двері в 2014 році. За цей час паб встиг стати улюбленим місцем відпочинку для мешканців та гостей міста. Тут пропонують найкращий асортимент пива у Дніпрі від всесвітньо відомих пивоварень. Неповторна атмосфера закладу сприяє гарному настрою відвідувачів, тут кожен – значно більше, ніж гість. А команда пабу – це не просто колеги, а дружна сім’я.

Паб «3 Legs»Європейський рівень пабу підкреслює і підбір пивної карти, адже це дещо більше, ніж сухі рядки з меню. Кожен сорт, який стає на кран, ретельно підбирається, виходячи з безлічі критеріїв: від історії пивоварні – до різноманіття смаків!

Асортимент пабу «3 Legs» представлений сортами пива легендарних пивоварень Європи, які давно заслужили визнання в усьому світі: ірландські Guinness та Killkenny, шотландський Tennent’s, англійські Newcastle та London Pride, німецькі класичні сорти Paulaner та Hofbrau.
Шануючи вікові пивні традиції, не забувають у пабі «3 Legs» і про сучасні тенденції та молоді пивоварні, котрі справедливо заслуговують на світове визнання. Серед них – хітовий британський BrewDog, голландський De Molen та найкрутіші пивоварні зі Штатів.

Та навіть це далеко неповний список пивоварень та сортів пива, якими тут радують гостей. Щоб спробувати і побачити – варто завітати у «3 Legs».

Тигран КАРАПЕТЯН, керівник проєкту:

Паб «3 Legs» є неодноразовим учасником ресторанних премій та конкурсів. Але найголовнішою нагородою залишаються наші гості, заради яких ми і створили цей заклад. Не дарма слово pub перекладається як місце збору людей. Це те місце, де ви відпочиваєте та забуваєте про проблеми, які залишаєте за важкими дерев’яними дверима пабу. Місце, де немає пафосу, де можна просто бути собою!

3 Legs

Паб «3 Legs»
Дніпро
вул. Магдебурзького права, 3А
Фейсбук @PUBTHREELEGS
Інстаграм pub3legs
+380676442333

Пивна мапа України – https://cutt.ly/agAphA9