BEER.INSIDE ПИВОВАРНЯ DANGLEB

BEER.INSIDE ПИВОВАРНЯ DANGLEB
Історія ТОВ «Пивне Ремесло Криворiжжя» почалась з любові до гарного напою. З мініпивоварні спочатку для родини, а потім і для друзів. Коли схвальні відгуки стали надавати більше натхнення, саме тоді двоє друзів вирішили об’єднати сили та рухатися далі, рости і приносити людям класний якісний продукт.
ПИВОВАРНЯ DANGLEB
Назва пивоварні DANGLEB складається з двох імен – Данило та Глєб. Це двоє маленьких хлопчиків, двоє синів, які поєднали в одне ціле дві родини і стали фундаментом для спільної справи. І тому тут вирішили працювати з особливим задоволенням, старатися та самовдосконалюватися, аби не словом, а ділом дарувати якісний продукт для гарного настрою.
Наразі потужності підприємства не такі великі – варильний порядок на 500 л і чотири сорти пива в асортименті. Зокрема, СВІТЛЕ Lager (ALC 5%, PLATO 13°, IBU 16) ТЕМНЕ Dark beer (ALC 5,5%, PLATO 15°, IBU 30), ЖИТНЄ Rye beer (ALC 5%, PLATO 14°, IBU 20), ПШЕНИЧНЕ Wheat beer (ALC 4,5%, PLATO 12,5°, IBU 13).
Олег ПРОКОПЕНКО, власник пивоварні DANGLEB:
– Наше підприємство поки робить перші кроки у світі крафтового пивоваріння. Ми старанно та наполегливо працюємо для того, аби наш продукт ставав усе кращим. Сподіваємося на прогресивне майбутнє, тому що ми, українці, заслуговуємо на все найкраще!
Олександр ГІШЕВ, пивовар пивоварні DANGLEB:
– Моя мета – працювати заради успіху. Адже робота, яка приносить задоволення, має приносити і гарні результати. Коли ми чуємо гарні відгуки наших покупців, – це надає нам впевненості, що ми рухаємося в правильному напрямку. Ми раді об’єктивній критиці і маємо щире бажання запросити в нашу родину всіх любителів крафтового пива.

МІСЦЯ ПРОДАЖУ

Магазин пива DANGLEB вул. Івана Авраменка, 21-а, тел.: +380684926464
Кафе «Лісова Поляна» вул. Паркова, 13-а
Бар Clan-house SYNDICATE, вулиця Софії Перовської, 9
Ресторан «Хінкальня» просп. Гагаріна, 12/1
Ресторан «Хінкальня» площа 30-річчя Перемоги,
ТРК «Сонячна Галерея»
Пивний ресторан «РУЛЬКА» проспект Металургів, 24

ПИВОВАРНЯ DANGLEB
ПИВОВАРНЯ DANGLEB
ТОВ «Пивне Ремесло Криворiжжя»
Криворiзький район, с. Надеждiвка,
вул. Затишна, 3-д
Тел. +38 067 566 41 42
Пивна мапа України https://cutt.ly/hgHsEdX