BEER.INSIDE AltBier

BEER.INSIDE AltBier
Бренд AltBier відомий в Харкові та Україні вже більше восьми років. Відкривши перший ресторан-броварню у 2012 році, бренд AltBier не зупиняється і постійно розвивається в нових напрямках. Сьогодні під брендом AltBier відкриті і успішно працюють три броварні, ресторани, бари та паби, магазини крафтового пива та служба доставки.
 
У жовтні 2019 року почав працювати Великий Завод AltBier Brewery потужністю більше 400 т пива щомісяця за циклом 45 діб. На заводі пиво розливається у кеги та пляшки, а також планується запуск розливу в залізну банку. На пивоварні варяться сорти лінійки «Вітчизняне» та Euro.
 
На даному етапі компанія AltBier виробляє та реалізує більше 300 тонн пива щомісяця.
 

ALTBIER

На мініброварні, що розташована в центрі міста у шоу-ресторані AltBier, творить свої шедеври знаменитий на всю країну бровар Віктор Ващук. Тут вариться більше 15 сортів пива лінійки New Craft Story by Viktor Vashchuk. Такі сорти, як: Apache APA, Absurd Sour Ale, Amigo IPA, Jungle Mix IPA, Rey Bro, Under Hops та багато інших, які вже завоювали серця шанувальників та купу медалей на конкурсах. А ще в цьому році AltBier встановив рекорд України: виготовив найміцніше пиво країни – 35 градусів – ICE Barley Wine EVOLUTION!
 

Сьогодні AltBier Brewery виготовляє чотири лінійки пива.

«Вітчизняне». Пиво «Світлий Монах», «Темний Монах» та «Жигулі» зварене із винятково натуральних високоякісних українських інгредієнтів на сучасному заводі AltBier Brewery. Це поєднання чеських технологій, української сировини та високої якості.

EURO – лінійка традиційних бельгійських, німецьких та чеських сортів з багатовіковою історією. Пиво цієї серії зварене суто з європейської сировини.

CZECH Pilsner, CABINET Lager, Golden Ale, Vienna Ale – класика, що вже стала візитною карткою AltBier Brewery.

Platinum Series – це пиво, зварене за унікальними старовинними рецептами. Пиво цієї преміум-лінійки вирізняється більшою щільністю, високим вмістом алкоголю та тривалою витримкою.
 

• Imperial Stout – британське пиво з вітчизняною душею.

• КВАКнем – гордість Бельгії та улюблений сорт усіх шанувальників пива у світі.
• KSV – пиво для справжніх і впевнених у собі чоловіків, які знаються на міцному пиві.

New Craft Story by Viktor Vashchuk – авторська лінійка відомого пивовара, переможця численних пивних конкурсів, добре знаного у всій Україні та європейських країнах Віктора Ващука. Сорти з унікальними смаками варяться лімітованими партіями з використанням останніх здобутків крафтового пивоваріння. Класика та сміливі експерименти чудово балансують, за що й отримали визнання справжніх цінителів пива.

 
Пиво AltBier визнано на багатьох міжнародних конкурсах. Три нагороди на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2017; дві – на East European Beer Award 2018; на конкурсі Hop Cup Ukraine 2019 – 5 медалей; на конкурсі East European Beer Award 2019 пиво з лінійки New Craft
Story by Viktor Vashchuk здобуло 6 нагород та Grand Prix. А в 2020 році на конкурсі East European Beer Award пиво AltBier знову вибороло Grand Prix та вже 8 нагород!
 
Пиво виробництва AltBier Brewery можна знайти на кранах багатьох ресторанів та пабів м. Харків, а також у мережі магазинів AltBier BEER STORE.
 

На кранах магазинів – більше 20 сортів пива. Магазини розташовані в кожному районі міста. А серцем усього є ресторани: Шоу-ресторан AltBier, що знаходиться у самому центрі міста на вул. Культури, 8, та Ресторан-пивоварня AltBier, що на вул. Героїв Праці, 14Б-3.

До слова, у ресторанах пиво можна куштувати майже одразу з танків. Броварня ALTBIER відкрита до співпраці. Потужностей пивоварень достатньо для виконання контрактних варок як для великих, так і для лімітованих варок вашого крафту!

Окрім цього, вже сьогодні ALTBIER готовий до франшизування! ALTBIER розвивається та запрошує до співпраці дистриб’юторські компанії та пивоварів.

Пиво Торгової марки ALTBIER також можна придбати у Києві через офіційного дистриб’ютора – торговий дім «КрафтХаб».

ЕКСКУРСІЇ

До карантину двічі на місяць проводили безкоштовні екскурсії з дегустацією на пивоварні Шоу-ресторану AltBier з пивоваром Віктором Ващуком.

 
Записатися або уточнити дати проведення екскурсії можна за телефоном +38 066 327 27 27.
 
ALTBIER
ALTBIER
Brewery
м. Харків
altbier.com.ua