BEER.INSIDE Приватні сади

BEER.INSIDE Приватні сади
ТОВ «Приватні сади» розпочало свою історію ще 2015 року на базі колишнього винзаводу, розташованого на території плодово-ягідного радгоспу ім. 1 серпня, що на Харківщині.
Приватні сади
Ще з 1932 року на площах цього господарства (1500 га) розташовувалися сади та ягідники, велика частина врожаю перероблялася на місцевому винзаводі. Там виготовляли сидр, плодово-ягідні вина, наливки, настоянки, виноматеріали, інші зброджені напої, соки та джеми.
 
Нині компанія утримує топову позицію серед виробників сидру в сегменті он-трейд. Щороку керівництво підприємства модернізує виробничі потужності. Тут прагнуть автоматизувати та оптимізувати всі етапи процесу виробництва сидру, починаючи від виготовлення соку і закінчуючи процесами розливу, маркування та складування готової продукції.
 
 
На підприємстві збереглися старі емальовані ємності, в яких продукт проходить бродіння згідно з радянськими ГОСТами. Це робить його смак неповторним. Сертифікат управління безпечністю харчових продуктів ISO 22000: 2005 підтверджує якість напоїв. Що важливо, підприємство має власну атестовану лабораторію, яка дозволяє контролювати якість на всіх етапах виробництва сидрів: від вхідної сировини – до готової продукції на складі.
 
 
Віталій САЗОНОВ, комерційний директор ТОВ «Приватні сади»:
 
– Я вважаю, що основними принципами виробництва повинні бути тільки натуральні інгредієнти, відповідне обладнання, а найголовніше – душа і професіоналізм технологів.
 
Ми пишаємося всіма своїми продуктами: вони вважаються ексклюзивними, оскільки їх створює група наших технологів і затверджує дегустаційна комісія підприємства. Основою виробництва сидру є яблучний сік, він відчувається в післясмаку будь-якого сорту, а використання цукру підкреслює солодкість цього фрукту. За органолептичними властивостями наші сидри нагадують зброджені соки, п’ються легко і дарують радісний настрій. Адже сидр – це прохолодний напій, що заряджає енергією і налаштовує на свято.
 
Сидр повинен відповідати запитам споживача незалежно від його статусу і смакових пріоритетів. Родзинкою підприємства є те, що в основі всіх напоїв – фрукти і ягоди винятково українського виробництва.
 
 
Асортимент продукції ТМ «Приватні сади» дозволяє задовольнити смакові примхи навіть найвибагливіших гурманів. Споживачам пропонують більше 90 видів різноманітних сидрів, серед яких: солодкі, напівсолодкі, міцні та тихі. Останні випускають під трьома торговими марками: PRIVATE GARDENS, PIANO FRUITS і KRAFT GARDENS.
 
 
У 2020 році компанія активно працювала над брендом TM KRAFT GARDENS, який презентуватиме сидр у роздрібній торгівлі в Україні та за кордоном. Зокрема на підприємстві розробили концепцію першого українського крафтового сидру з акцентом на палітрі ягідних смаків.
Колекція ТМ KRAFT GARDENS налічує більше 25 різних смаків. Декілька лінійок – з унікальними автовторськими смаками різної міцності й мають різне упакування. Уже запущено в продаж дві лінійки: перша – 0,33 л (сидри міцністю 7,5%), друга – 0,5 л – легкий ігристий сидр. Тому кожен з легкістю зможе знайти свій неповторний смак залежно від міцності, рівня газованості, солодкості, варіації ягід і фруктів.
 
 
У першій половині 2021 року планують запустити ще кілька лінійок, зокрема сифони – пропозиції для великих компаній (газовані сидри, міцністю 5% у 1,5 л форматі). Унікальний продукт за рахунок конструкції сифона створюватиме ефект відкоркування пляшки ігристого вина, а процес споживання перетворюється в шоу. Також – лінйка «тихих» негазованих сидрів у тубах. Раніше такий формат використовували винятково для вина.
 
ЯБЛУЧНИЙ, TM PRIVAT GARDENS – золота медаль у категорії Dry Cider
ЯБЛУЧНИЙ З СЛИВОЮ, TM PRIVAT GARDENS – 5 місце у категорії Dry Cider
ЯБЛУЧНИЙ З СУНИЦЕЮ, TM PRIVAT GARDENS – 4 місце у категорії Sweet Cider
ЯБЛУЧНИЙ З ВИШНЕЮ, TM PRIVAT GARDENS – 5 місце у категорії Sweet CiderЯБЛУЧНИЙ З ГРЕЙПФРУТОМ, TM PRIVAT GARDENS – 7 місце у категорії Sweet CiderЯБЛУЧНИЙ, TM PRIVAT GARDENS – золота медаль у категорії Dry Cider
ЗБИТЕНЬ МЕДОВИЙ, TM KRAFT GARDENS – золота медаль у категорії Sweet CiderЯБЛУЧНИЙ З СУНИЦЕЮ, TM KRAFT GARDENS – срібна медаль у категорії Sweet Cider
ЯБЛУЧНИЙ З ГРЕЙПФРУТОМ, TM PRIVAT GARDENS – бронзова медаль у категорії Sweet Cider
 
Сидри ТМ PRIVATE GARDENS, PIANO FRUITS і KRAFT GARDENS розповсюджуються через дистриб’юторів, у закладах власної торгової мережі та мережах магазинів партнерів: Beer Market, «Тандем», «Дружище», «Півасов’», Novus, «Сільпо», «Пивна крамниця», «Пивна Бочка», «Бочка пива» та ін.
 
Приватні сади
ПРИВАТНІ САДИ
63053, Валковський район,
с. Серпневе, вул. Садова, 1, т.: +38 050 676 75 55,
privsad@gmail.com,

 

Пивна мапа України – https://cutt.ly/Gg17bly