BEER.INSIDE Слобожанська броварня

BEER.INSIDE Слобожанська броварня
Ще 15 років тому у засновника нової пивоварні Дмитра Середи з’явилась ідея створити власне виробництво. Власне, тоді розпочало роботу основне підприємство – компанія «Промммонтаж-04», яка спеціалізується на виготовленні спеціалізованого обладнання для пивоварної галузі.

Слобожанська броварняУвесь цей час Дмитро разом із колегами були на пульсі пивної промисловості країни. І точно знають, як задовольнити найвибагливішого харківського споживача. Місія «Слобожанської броварні» – варити якісне доступне українське пиво з української сировини.

Для приготування пива тут використовують як українську, так і імпортну сировину. Пивовари наголошують, в основі смачного якісного пива – добірний український солод.

Дмитро СЕРЕДА, засновник пивоварні «Слобожанська броварня»:
– Ми вже готові презентувати першу лінійку з 7 сортів. Старт продажів нашого пива – 15 листопада. Придбати наш продукт можна буде у популярних харківських мережах, як-от «Класс», «Восторг», «Рост» та ін. Ми упевнені, що нам є чим здивувати споживача, адже в нашій лінійці присутні і легкі сорти, й улюблені сорти харків’ян, родом з 90-х.
«Слобожанська броварня» – це полігон, де можна швидко експериментувати зі сортами, а також місце, де можна скуштувати справді якісного пива за прийнятною ціною.
Слобожанська броварня
СЛОБОЖАНСЬКА БРОВАРНЯ
м. Харків, вул. Беркоса, 86А
Микола Середа
+38 096 777 77 87, +38 067 578 13 24
info@prommontag.com
Instagram
Пивна мапа України – https://cutt.ly/JhqXftF