BEER.INSIDE Південна Степова Броварня «Дрофа»

BEER.INSIDE Броварня «Дрофа»wery
Південна Степова Броварня «Дрофа» розпочала роботу в серпні 2019 року.
Південна Степова Броварня «Дрофа»Від ідеї створення до моменту втілення проєкту «Дрофа» пройшло 2,5 роки. Будучи дистриб’юторами пива, власники пивоварні розпочали свій шлях, чітко усвідомлюючи уподобання регіонального споживача в потрібному асортименті та смаку.
 

Мешканцям рідного міста запропонували одразу три сорти пива. Нині асортимент броварні налічує 15 сортів пива. Продукцію ТМ Південна Степова Броварня «Дрофа» можна придбати у фірмових магазинах, ресторанах, барах та роздрібних магазинах розливного пива.

Також пивоварня «Дрофа» радо приймає гостей. Тут впевнені: кожен, хто одного разу побачить, як готують якісне пиво, залишиться вірним справжньому крафтовому напою. Незабаром планується випуск пива у пляшках.

 
Юрій ЗЕЛІНСЬКИЙ, співвласник Південної Степової Броварні «Дрофа»:
 

Коли виникло питання, як же назвати наш бренд, одразу зрозуміли, що це має бути змістовна назва, яка відображатиме особливість нашого регіону. Так з’явилась Південна Степова Броварня «Дрофа». До того ж дрофа – найбільший європейський степовий птах, що символізує наш край.

 

Броварі вже здобули першу відзнаку!

Дегустаційний конкурс East European Beer Award 2020

Пиво Преміум Лагер зайняло 3 мiсце в категорiї
Свiтлий Лагер (Pale Lager) із 48 запропонованих зразків.
«Темний Птах» – 4 місце в категорії Red / Amber / Semi dark.

Ідея бренду «Дрофа»: мінімум часу від розливу на броварні до постачання на кран! Тому пивовари кажуть, що їхнє пиво – це свіжість південного краю.

 
Південна Степова Броварня «Дрофа»
 
ПІВДЕННА СТЕПОВА
БРОВАРНЯ «ДРОФА»
м. Херсон,
Бериславське шосе, 2
Тел.: +380 99 108 50 10
drofabeer@gmail.com