BEER.INSIDE Бойківське

BEER.INSIDE Бойківське
Ідею створити власну пивоварню Олег Павлів виношував кілька років. Він чимало подорожував по світу, дегустував різні сорти пива, спілкувався з пивоварами, виробниками сировини та обладнання. Набувши певного багажу знань, у 2012 році було вирішено самостійно варити пиво. Але постало питання, де саме його варити? Якщо основну сировину, таку як солод, хміль та дріжджі, без проблем можна було купити і привезти, то з водою все виходило трішки складніше. Почалися пошуки води, яка за своїм складом найкраще підходила би для виробництва пива. І ці пошуки привели у м. Надвірна, де була свердловина з прекрасною артезіанською водою.

БойківськеЗбудували приміщення пивоварного заводу, встановили сучасне обладнання продуктивністю 1000 літрів/варка, привезли необхідну сировину і почали варити пиво.

Мініпивоварня з міста Надвірна Івано-Франківської області за час існування розширила асортимент пива і на сьогоднішній день варить більше семи регулярних сортів ТМ «Бойківське», а також радує шанувальників сезонними новинками.

Усі сорти на постійній основі представлені в івано-франківському пабі «Пінта», а також у гриль-барі «Шпилька», що знаходиться у м. Надвірна.

Олег ПАВЛІВ, власник пивоварні:

Коли виникло питання, як же назвати наше пиво, звернулися до місцевих мешканців та історичної літератури. З’ясували, що в 1870 році в м. Надвірна була заснована перша броварня. На той час тут проживало декілька етнографічних груп українців, серед яких і бойки.

Саме бойки, за переказами місцевих мешканців, і варили пиво. З того часу минуло майже 150 років, обладнання й сировина для виробництва пива відрізняється від тогочасних. Та все ж таки хочемо нагадати всім, що саме бойки в далекому 1870 році почали варити пиво в Надвірній, і ми продовжуємо їхні починання, варимо «Бойківське» пиво.

Пий «Бойківське» – пий натуральне!

 

БОЙКІВСЬКЕ

ПИВОВАРНЯ
ТМ «БОЙКІВСЬКЕ»
Івано-Франківська обл.,
м. Надвірна,
вул. Вокзальна, 4
www.kouros.com.ua

Пивна мапа України – https://cutt.ly/qgAugMW