BEER.INSIDE Гуцульське

BEER.INSIDE Гуцульське
У селі Микуличин з 2002 року працює реміснича броварня, котра стала візитівкою Яремчанського регіону, та виготовляє пиво власної торговельної марки «Гуцульське». Засновником та керівником броварні є житель с.Микуличин Василь Мотрук.
 
Василь МОТРУК, засновник та керівник броварні «Гуцульське»У 2000 році Василь Мотрук почав реалізацію проєкту європейського виробництва та культури споживання пива. Виробництво броварні побудоване над австрійською пивницею, яка була викладена з каменю у 1878 р. Склепіння виконане аркою з філігранно припасованими один до одного кам’яних блоків… Василь проявив свій творчий талант і поєднав виробничі аспекти з етнічною культурою карпатського краю. Так у назві торгової марки «Гуцульське», логотипі, архітектурі будівель, інтер’єрі приміщень – відтворений колорит жителів Карпат.
 
У 2002 році броварня почала варити перші класичні сорти. Згодом, виходячи з власного досвіду та вподобань відвідувачів, стало необхідним створювати нові індивідуальні сорти. Поєднуючи класичні компоненти з місцевими: запашними травами, соковитими ягодами та медом, ми створюємо розмаїття смаків та ароматів пива, які яскраво підкреслюють особливість карпатського краю і його автентичність.
 
З часу заснування броварня «Гуцульське» розвивається як реміснича майстерня і є сімейним проєктом, оскільки кожен із близької родини Василя Мотрука бере участь у ремісничій справі. Згодом вирішили створити унікальну компанію HutsulBrew («Гуцульський Вар»), мета якої – показати відвідувачам побут гуцулів, етнічну кухню, культуру їхнього мистецтва, життя в гармонії з природою. При броварні створено пасіки, фермерське господарство з полониною в горах, сироварню, майстерню з виготовлення натуральної косметики.
 
Унікальність броварні в тому, що її продукція, зокрема пиво «Гуцульське», відомі по всій Україні та за її межами. Проте придбати їх можна тільки у крамниці при броварні або замовити доставку.
 

Пиво «Гуцульське» на VI Всеукраїнському професійному конкурсі з якості продукції мініпивоварень «Грані якості-2020» відзначене спеціальною нагородою «Вершина досконалості».

Василь МОТРУК, засновник та керівник броварні «Гуцульське»:

 
– За багатогранним смаком пива розкривається справжня історія. Історія цінностей сім’ї, культури, народу. Це саме те, що приваблює людей, які шукають справжнє, щире і особливе.
 
Фірмова крамниця: с. Микуличин, вул. Грушевського, 68б
Екскурсії на броварню «Гуцульське»: +38 067 343 13 89
 
Гуцульське Микуличин
 
«ГУЦУЛЬСЬКЕ»
78590 Україна, с. Микуличин
вул. Грушевського, 68Б
www.hutsulbrew.com
 
Пивна мапа України – https://cutt.ly/Fg8IgCR