BEER.INSIDE Ягер

BEER.INSIDE Ягер
«Ягер» – чи не найперша та найбільша пивоварня в Івано-Франківську, яка взялася за виготовлення високоякісного крафтового пива. Свою роботу заклад розпочав ще у 2000 році. Та справжня популярність прийшла у 2013 році, коли новий власник кардинально змінив рецептуру пива та саму технологію виготовлення. Це дало великий поштовх броварні по-новому заявити про себе.

Мар’яна ЗВОЗДЯК, директор пивоварні «Ягер»Пиво «Ягер» варять за німецькою рецептурою. Усі процеси варіння пива здійснюються на угорському обладнанні фірми Jäger, власне, звідси й виникла ідея назви броварні. Пивовари використовують високоякісний український ячмінний солод, імпортні сорти хмелю, місцеву солодову пшеницю, спеціальну рисову січку та пивоварні дріжджі. Виробнича потужність «Ягера» – 112 тонн у місяць. У парку пивоварні – 12 ЦКТ по 6 тонн та 4 – по 2 тонни.

Мар’яна ЗВОЗДЯК, директор пивоварні «Ягер»:

– Акцент пивоварні «Ягер» на натуральності. Сьогодні ми впевнені у якості свого продукту і вже можемо запропонувати вам лінійку постійних сортів, кожен з яких є унікальним, має свою рецептуру та неповторний смак. Також ми постійно експериментуємо – різні крафтові сорти виготовляються лімітованими партіями. Трійка фаворитів серед споживачів: Медове, Хмільне, ІРА.

Серед звичного асортименту – лагери та елі: Медове, Хмільне, Whiteсamp, Sweetbeer, Red Rock, Blanc, Темне, Пшеничне, ІPA, ФранкЕль.

Іван САВЧЕНКО, пивовар пивоварні «Ягер»Іван САВЧЕНКО, пивовар пивоварні «Ягер»:

– У нас велике виробництво, яке дозволяє багато експериментувати, чим ми і займаємось. Наприклад, своє останнє пиво ФранкЕль ми зварили у кінці серпня, а презентували пивну новинку на початку вересня. Люди високо оцінили це пиво. У планах – Milk Stout, або ж Milkshake.

До різдвяних свят будемо експериментувати з глінтвейном.

 

На пивоварні радо проведуть екскурсію й ознайомлять усіх охочих з процесом виготовлення пива.

«Ягер» є постійним учасником регіональних і всеукраїнських пивних фестивалів. Цьогоріч пивоварня подала свої 4 зразки пива: Blance, IPA, Хмільне й Темне на конкурс Hop Cup Ukraine.

 
ПИВОВАРНЯ «ЯГЕР»
 
ПИВОВАРНЯ «ЯГЕР»
м. Івано-Франківськ,
вул. Галицька, 111
Тел.: +380662050505
jager.if.ua
Facebook: Броварня Ягер
Instagram: jager.if
 
Пивна мапа України – https://cutt.ly/fg0e6es