BEER.INSIDE Пивоварня «Дудляр»

BEER.INSIDE Дудляр
На пивоварні «Дудляр», що в місті Кропивницький, варять пиво з 2013 року. Усі ці роки керуються простою ідеєю – робити такий продукт, який самим хотілося б споживати.

Пивоварня «Дудляр»Тут вважають, що варити добре пиво – це не тільки механічне виконання процесу: цією справою потрібно горіти. Саме тому команда складається з людей, які повністю віддають себе улюбленій справі. Адже в першу чергу самі хочуть насолоджуватись пивом, яке варять.

А коли пиво «Дудляр» визнають і гідно оцінюють експерти – це заслуговує на повагу. Пивоварня була неодноразовим учасником наймасштабнішого дегустаційного конкурсу в Україні East European Beer Award із 2017 року. А головною своєю нагородою вважають золоту медаль на Міжнародному дегустаційному конкурсі Gold Brewer’s Seal, що проходив у Чехії. Перше місце посіло пиво «2000 Варка» в категорії Extra strong beer. А також приводом для гордості є «Молочний стаут», який посів четверте місце в своїй категорії серед 63 зразків пива.

Упродовж року на пивоварні «Дудляр» варять 10-12 постійних та сезонних сортів пива, таких як: Світле, Напівтемне, Преміум, Медове, Октоберфест, Різдвяне, Пейл Ель, Хеллес, Блонд Ель, Молочний стаут.

Денис ЯНОВСЬКИЙ, головний пивовар пивоварні «Дудляр»

«Варимо пиво, яке самі хочемо пити» – з плином часу: ми не тільки не відмовились від цієї ідеї, а й зробили її основною ціллю і гаслом нашої компанії.

Місця продажу

Мережа фірмових магазинів «Дудляр» та паб у місті Кропивницький.

ВІДЗНАКИ

East European Beer Award 2017
Пиво «1000 варка» – бронза у категорії Pale Ale
East European Beer Award 2018
Пиво Блонд Ель – золото у категорії Belgium strong ale
East European Beer Award 2019
Пиво «Молочний Стаут» – бронза у категорії Porter/Stout Special
Пиво «Блонд Ель» – срібло у категорії Belgium Strong Ale

Пивоварня «Дудляр»

Пивоварня «Дудляр»
м. Кропивницький, вул. В.Пермська, 88а
+380503219208
dudlyar.brewery@gmail.com
Facebook

Телефон для замовлень екскурсій +38(095) 82 32 232

Пивна мапа України – https://cutt.ly/agAphA9