BEER.INSIDE Хотянівська пивоварня «Hott’S»

Hott'S
Хотянівська пивоварня «Hott’S» – це невелике підприємство, яке знаходиться в екологічно чистому куточку Київської області в селі Хотянівка. Енергетика природи надихає пивоварів на створення екологічно чистого продукту – смачного натурального пива, звареного на основі кращих традицій світового пивоваріння.
Для виробництва смачного, а головне натурального і корисного пива було закуплено найкраще обладнання, завдяки якому пивоварня відповідає європейським вимогам варіння, бродіння і доброджування пива.
 
Хотянівська пивоварня «Hott'S»Варка пива здійснюється за перевіреними поколіннями пивоварів рецептами, які вдосконалюються на виробництві для отримання нових унікальних смакових відтінків. А використовують для цього винятково натуральні, добірні компоненти: найчистішу артезіанську воду, кращі сорти солоду і ароматний хміль.
 
Випуск продукції пивоварнею «Hott’S» здійснюється невеликими партіями. Адже роблять акцент не на масове виробництво, а на створення дійсно смачних, унікальних сортів пива. На сьогоднішній день пивоварня готова запропонувати дев’ять сортів пива, отриманих у результаті безлічі експериментів кращих фахівців у галузі пивоваріння, а також хлібний квас і лимонад, які здивують насиченістю і яскравістю смаку.
 
Аромат, відтінок, а головне смак крафту залежить перш за все від хмелю та зерна, а також від додавання різних ароматичних і смакових інгредієнтів. Солод має свою унікальну палітру – зерно може бути світлим і лише злегка підсмаженим або ж оксамитово-темним, карамельним із шоколадними нотками тощо. А от хміль впливає не тільки на гіркоту напою, але й на його неповторний аромат. Завдяки різним сортам хмелю пиво може мати як земляний або трав’янистий аромат, так і фруктово-цитрусовий – усе залежить від авторської рецептури і майстерності пивовара. Пивоварня «Hott’S» кожному клієнту гарантує найвищу якість пивної та безалкогольної продукції.
 
Хотянівська пивоварня готова запропонувати вигідні умови співпраці для реалізації непастеризованого нефільтрованого пива. «Hott’S» активно веде співпрацю з пивними магазинами, барами та пабами і готова запропонувати продукт найвищої якості, який зберігає в собі користь і неповторний смак кожного інгредієнта.
 
Знайти продукцію пивоварні можна в багатьох спеціалізованих магазинах Києва та Київської області (повний список – на сайті в розділі «Партнери»). Також незабаром пивоварня планує відкрити онлайн-продаж напоїв.
 
HOTT’S
ХОТЯНІВСЬКА ПИВОВАРНЯ «HOTT’S»
с. Хотянівка
Вишгородський район
Тел.: +38 097 294 00 77,
+38 095 294 00 77
https://pivo.kiev.ua