BEER.INSIDE John Barleycorn

John Barleycorn
Крафтову пивоварню John Barleycorn засновано у 2018 році у рамках проєкту АСНОВА ХОЛДИНГ. Ідейним керівником проєкту є один з інвесторів компанії, який сам захопився крафтовим пивом та мав мрію заснувати власну пивоварню.

Олександр СТЕПАНЕЦЬ, власник пивоварні John BarleycornНа сьогодні пивоварня виготовляє чотири сорти у власному стилі, а також поступово експериментує з новими для себе сортами. Усі сорти ферментуються за допомогою спеціальних бельгійських дріжджів.

Об’єм – до 2000 літрів на місяць.

Олександр СТЕПАНЕЦЬ, пивовар  John Barleycorn

Ніколи в житті не уявляв, що буду займатися пивоварінням. Працював сомельє, та у 2018 році мені запропонували спробувати себе у якості пивовара. І це виявилося абсолютно новою та цікавою справою.

СОРТИ

Light Ale

Пиво для тих, хто полюбляє виражений аромат солоду та достатньо легкий стиль з відчутною хмільною нотою. В основі рецептури – комбінація двох видів солодів – Пейл Елю та Віденського, а також різних видів хмелю – Каскад, Сапфір та Цитра.

ABV 4,5% | IBU 20 

IPA

Пиво зварене з додаванням чотирьох видів солоду: Пейл Ель, Віденський, Мелано та Еббі. Окрім того використовувалося 4 види хмелю: Амарілло, Каскад, Цитра, Сапфір.

ABV 5% | IBU 80

Porter

Сорт пива з достатньо темним відтінком у поєднанні приємної гірчинки та солодкого присмаку. Використовувалися солод Пейл Ель, Віденський, два спеціальні солоди подвійного обсмажування, а також хміль трьох видів – Амарілло, Цитра та Сапфір.

ABV 5% | IBU 20

Wheat

Пшеничне пиво в бельгійському стилі з вираженою кислинкою. В основі – пшеничний солод, а також Пейл Ель та Віденський з додаванням несолодженого зерна з власної ферми. А комбінація хмелів Каскад та Мандаріна Баварія надає пиву фруктових відтінків.

ABV 4% | IBU 20

Місця продажу

Придбати можна у магазинах WINETIME, або зробити замовлення в інтернет-магазині https://winetime.ua/

John Barleycorn

John Barleycorn
м.Київ, вул.Краснова 27
winetime.ua
+38 066 654 66 27
stepanets.o@wteam.com.ua

Пивна мапа України – https://cutt.ly/qgAugMW!