BEER.INSIDE Kyiv Local Brewery

Kyiv Local Brewery

Історія KLB розпочинається в 2017 році з ідеї двох шкільних друзів втілити в життя свою давню мрію. Основний склад команди незмінний – засновники Євген Нартенко та його друг Дмитро Самойлов. Як зізнаються пивовари-партнери, це досить складно, незвично та цікаво – вдвох закривати усі процеси. Але хлопцям на допомогу радо приходять чимало їхніх друзів, за що вони їм дуже вдячні і передають вітання.

Нова пивоварня розташована на території колишнього заводу, обладнання встановлено українського виробництва. На сьогоднішній день потужність складає 4 000 літрів пива у місяць. В асортименті пивоварні – п’ять постійних сортів та щомісяця випускають один-два експериментальних. Завдяки дотриманню у своїй роботі головного критерію – бездоганної якості – практично з перших варок пиво Kyiv Local Brewery почало входити у великі заклади. До слова, три з п’яти основних сортів здобули нагороди на EEBA 2019 та 2020.

 

Євген НАРТЕНКО, співзасновник пивоварні Kyiv Local Brewery

Наша місія – розвивати культуру споживання локального продукту серед нашого найближчого оточення. І тому сорти пива та фірмовий стиль відповідають саме нашим смакам.

ВІДЗНАКИ

Дегустаційний конкурс East European Beer Award 2020

Dark Side – золото у категорії Dark Lager

Дегустаційний конкурс East European Beer Award 2019

Local IPA – золото в категорії IPA/Double IPA

Dope  – срібло в категорії Special Beer

 

Місця продажу

Біля 80% пива Kyiv Local Brewery продається в Києві. Але пивовари залюбки відправлять свій продукт у регіони. Наразі є постійні партнери у Вінниці, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Івано-Франківську, Запоріжжі, Миколаєві та інших містах України.

 

 

 

 

Kyiv Local Brewery

м.Київ

kyivlocalbrewery.com.ua

+380939088830

kyivlocalbrewery@gmail.com

Пивна мапа України – https://cutt.ly/qgAugMW!