BEER.INSIDE PIVNOY GNOM

BEER.INSIDE PIVNOY GNOM
Пиво PIVNOY GNOM – це якісне та смачне пиво від київської приватної пивоварні, яка вже 7 років створює живе нефільтроване пиво за власною рецептурою. Це автентичний крафт від дипломованих пивоварів, які вкладають душу й майстерність у свою справу.

PIVNOY GNOMКомпанія була заснована у 2013 році Юрієм Присяжним. На той час варки здійснювались за контрактом на сторонніх броварнях. У 2014 році було засноване окреме підприємство, орендовано приміщення та закуплене своє, перше обладнання. З того часу обсяги виробництва збільшились в рази. На даний час на броварні 19 ємностей для бродіння, витримки та зберігання пива (ЦКТ, форфаси) від 700 л до 2000 літрів.

Із 2018 року Юрій об’єднав свої зусилля з партнером Іваном Гринчуком задля розвитку броварні. Найближчим часом планується переїзд у власне приміщення, запуск виробництва безалкогольних напоїв та отримання ліцензії на виробництво міцних алкогольних напоїв.

Пивоварня пропонує великий асортимент смаків. Солодкі та з гірчинкою, легкі та насичені, темні та світлі, фруктові та карамельні… Аби кожен знайшов особливий сорт на свій смак.
Але найголовніше, чим пишаються пивовари, – це якість пива ТМ PIVNOY GNOM. А сприяє досягненню бездоганності та яскравих смаків сучасне сертифіковане виробництво з чітким дотриманням технологій. У виробництві використовуються німецький хміль та солод і французькі дріжджі, ті чи інші штами яких підходять для різних стилів пива. Також використовується й солод вітчизняного виробництва. Складники продукту не містять ГМО та хімії, а тара обов’язково стерилізується.
Броварня має статус юридичної особи та всі необхідні ліцензії на виробництво й оптовий продаж пива. Саме ж виробництво знаходиться у м. Києві, що неабияк полегшує доставку пива. Споживач отримує пиво PIVNOY GNOM у найкоротший час після замовлення.
Задля зручності використовують кеги об’ємом 20, 30 або 50 літрів з різними типами з’єднання: А (флеш), М (комбі), G (усічений флеш).

Ми цінуємо гнучкість та взаємолояльні умови співпраці, стверджують у пивоварні PIVNOY GNOM. Тому гарантують індивідуальний підхід до замовлення та дружні стосунки з кожним клієнтом.

Окрім пива власного виробництва, на пивоварні пропонують можливість контрактної варки за рецептурою замовника.

МІСЦЯ ПРОДАЖУ

Більше 70 точок та магазинів розливного пива у м. Київ, а також в інших містах: Біла Церква, Ірпінь, Обухів, Вишгород, Кагарлик, Васильків, Боярка, Борова, Гостомель, Бориспіль, Житомир, Черкаси, Чернігів, Хуст.

PIVNOY GNOM
PIVNOY GNOM
м. Київ,
просп. Відрадний, 52
beer2gnome
pivnoy_gnom_
pivnoygnom.com.ua

 

Пивна мапа України – https://cutt.ly/EgFWhC8