BEER.INSIDE Хмільний Лев

BEER.INSIDE Хмільний Лев

Пивоварня «Хмільний Лев» заснована в 2014 році. Сьогодні – це місце, де зустрілися сучасне обладнання, науковий підхід і щире бажання зварити напій душевно!

Що ж робить «Хмільний Лев» успішним? В першу чергу це досвідчені пивовари. Їх професіоналізм та набутий багатьма роками досвід дають можливість зберігати стабільний насичений смак пива. Незалежно від пори року, від однієї партії хмільного напою до іншої воно незмінне у своїй індивідуальності та бездоганній якості.

Хмільний ЛевЯкщо говорити про нові, благородні смакові відтінки класичних стилів – це комплексна робота усієї команди пивоварні «Хмільний Лев», в якій пристрасть до улюбленої справи та дисципліна дають свої плоди.

Варто зазначити, що пиво «Хмільного Лева» готується за Баварським законом чистоти «Reinheitsgebot» – тільки хміль, солод, вода та дріжджі! Тому жодних консервантів чи сторонніх добавок у продукті нема.
Юрій ПАВЛЮХ, комерційний директор, співвласник пивоварні «Хмільний Лев»:
–  Ми безперервно працюємо над покращенням смакових якостей кожної нотки смаку та аромату! Що дійсно захоплює і мотивує – спостерігати за людьми, які куштують «Хмільний Лев». Для нас щастя, коли таку прискіпливу роботу оцінюють на фестивалях, форумах та дегустаціях.

Відчувати весь цей потік вдячності та позитивних вражень… Заради цього варто працювати завзято і самовіддано, як було задумано від початку заснування пивоварні. З повагою до свого ремесла, для Вашого настрою.

Хмільний Лев

«ХМІЛЬНИЙ ЛЕВ»
м. Львів,
вул. Жовківська, 30
+38 096 430 19 42
www.khmilnyilev.com.ua
hmilnyilev@gmail.com