BEER.INSIDE Правда

BEER.INSIDE Правда

Із 2014 року в «Театрі пива «Правда» варять класне крафтове пиво, яке п’ють не тільки в Україні, але і в п’ятнадцяти країнах світу.

ПравдаБез перебільшень:
 
«правдівське» пиво гідно конкурує з кращим американським, японським і шведським крафтом. Про нього говорять, його демонструють, бо екстравагантні етикетки на пляшках «правдівського» несуть гострі меседжі на всі континенти світу. Офіційні результати успіху «Правди» говорять самі за себе:
 
більше 15 медалей у світових пивних конкурсах, 2 мільйони гостей, понад 2,5 мільйона літрів правдивого пива, звареного кращими броварями з України, Бельгії, Чехії та США.
 
На пивоварні розпочинали з 600 тисяч літрів річної потужності. З технологічного устаткування тут спочатку встановили два об’єднаних чани – затворний й сусловарильний, а 2018 року додали окремий сусловарильний чан. Згодом «Правда» суттєво розширила виробництво, відкривши сучасну пивоварню у новому приміщенні. Нині парк пивоварні налічує 10 ЦКТ на 20 гектолітрів, і по 12 ЦКТ на 40 гектолітрів і на 60 гектолітрів. Перше обладнання на пивоварні було чеського виробництва, згодом демонтажем, перевезенням, установленням обладнання та доукомплектацією пивоварні «Правда» займалося ТОВ «Крафт Інновейшн».
 
Юрій ЗАСТАВНИЙ, засновник «Театру пива «Правда»:
 
– Усе почалося зі звичайного випадку. Після багатьох років роботи у корпоративному бізнесі у мене з’явилося бажання зробити свій власний проєкт.
 
А оскільки раніше я жив у Бельгії, де дізнався, що пиво може бути різноманітним і цікавим, то джерелом натхнення для мене стало саме бельгійське пивоваріння. До того ж у ролі незалежного директора я довгий час співпрацював з холдингом !FEST, який зробив із львівського шоколаду і кави успішний продукт. І ми вирішили, що наступним таким продуктом може бути пиво.
 
Плюс до всього, я дуже люблю цей напій. Але за освітою я економіст. Тому, беручись до справи, я передусім купив усі шкільні підручники з хімії.
 
У пивоварінні є дві важливі речі: по-перше, треба мати чітке бачення, яке пиво ти хочеш виробляти, воно повинно подобатися тобі самому та, можливо, твоїм друзям. По-друге, необхідно мати багаж технологічних знань про воду, процес виробництва, хімію, біохімію, про роботу дріжджів, про температурні паузи, режими тощо. По суті, якщо маєш якусь мінімальну теоретичну базу пивоваріння, смачне пиво зварити не так складно. Але зробити геніальне пиво або відмінне вже буде складно. На те, щоб зварити пиво на оцінку «три» або «чотири», може знадобитися не один рік, а на «п’ять» – ще декілька років.
 
Саме завдяки своїй оригінальності та високій якості львівське пиво «Правда» стрімко завойовує український ринок. Сьогодні, окрім Театру пива «Правда», закладів мережі !FEST у Львові, пабу «Правда», пиво з міста Лева продається у крафтових магазинах та пабах в більшості міст України.
 
Ігор ЧЕРТОВ, пивовар пивоварні «Правда»:
 
– Оскільки ми крафтова пивоварня, то у нас величезне розмаїття сортів. Звісно, ми маємо постійну лінійку, якою забезпечуємо нашу партнерську мережу. Зокрема серед сортів постійно в наявності: «Сила», «Червоні очі», «Обама», «Фрау Рібентроп», «Трамп», «Той, що пройшов крізь вогонь», «Том Ям».
 
Сировину для приготування пива використовуємо як імпортну, так і українську. За останні роки у нас сформувалась репутація пивоварні, яка намагається варити пиво з українських інгредієнтів. Наприклад, пиво «Зеник зі Львова» зварене винятково з українських компонентів – хмелів, солоду, а також різних поколінь дріжджів, які також можемо вважати українськими.
 
На пивоварні «Правда» прагнуть балансувати: з одного боку – забезпечувати мережу постійними сортами пива, з іншого – експериментувати. Нерідко трапляється так, що експерименти «вистрілюють», партію нового пива можуть розкупити за тиждень, тоді такі сорти переходять у категорію постійних.
 
Чимало пивоварень, коли готують власне пиво для конкурсу, докладають неабияких зусиль, відточують сорт або ж прагнуть зробити ексклюзив. На «Правді» пишаються тим, що можуть взяти будь-яке пиво з полиці, в останній день відбору подати його на світовий конкурс й вибороти срібло. Це означає, що будь-яка партія, яка стоїть на поличці, по-перше, якісна, а по-друге, настільки смачна, що може вигравати медалі на поважних європейських конкурсах.
 

ВІДЗНАКИ

Сила – «бронза» на European Beer Star 2016 (Німеччина)
та «золото» на World Beer Idol 2017 (Чехія)
Львівська Весна – «срібло» на World Beer Idol 2016 (Чехія)
Квадрупль – «бронза» на World Beer Idol 2016 (Чехія)
Від Сяну до Дону – «бронза» на Brussels Beer Challenge 2015 (Бельгія), «срібло» на World Beer Idol 2016 (Чехія), «срібло» на Brussels Beer Challenge 2017 (Бельгія) та «срібло» на Brussels Beer Challenge 2019 (Бельгія)
Obama Hope – «бронза» на World Beer Idol 2017 (Чехія)
Червоні Очі – «золото» на Brussels Beer Challenge 2016 (Бельгія) та «бронза» на Brussels Beer Challenge 2019 (Бельгія)
Lobster – «срібло» на World Beer Idol 2017 (Чехія)
American Wheat – «срібло» на Brussels Beer Challenge 2017 (Бельгія)
Putin Huilo – «бронза» на World Beer Idol 2018 (Чехія)
Frau Ribbentrop – «бронза» на World Beer Idol 2018 (Чехія)
Той, що пройшов крізь вогонь – «срібло» на World Beer Idol 2018 (Чехія)
МІСЦЯ ПРОДАЖУ
 
ЕКСПОРТ:
2020 рік
Канада – DeLancey Direct Incorporated
Швейцарія – Apero Time Sarl
Польща – Circus Family Sp. z o.o
Німеччина – Kalea
2019 рік
Італія (Рим) – CIR SRL
Швеція – Khmil Import
2018 рік
Франція (Кале) – Planete Soif
Іспанія – Gourpass
2017 рік
Австрія (Зальцбург) – Kalea
Велика Британія (Бредфорд) – Pyvo UK
Білорусь (Мінськ) – BeerCap
Бельгія (Остаккер) – Dranken Geers
Бельгія (Льєж) – L’Antre du Vaudrée
Швейцарія (Золотурн) – Craft Bier Center
2016 рік
Польща (Надажин) – John King
Польща (Люблін) – Strefa Piwa

В Україні пиво виробництва «Правда» продається у багатьох пабах, ресторанах та магазинах, а також у мережах «Сільпо», АЗК «ОККО», АЗК «ВОГ» тощо. Наприкінці 2020 року відкрилася перша точка продажу пляшкового та розливного пива «Правда» у Львові – «Правда Craft Mission» за адресою вул. Янева, 19 (ЖК «Америка»).

Діє доставка пива по Україні: +38 050 373 03 53.
Запис на екскурсії та дегустації проводиться за попередньою домовленістю за тел. +38 050 373 03 53.
 
Правда
 
Правда
м. Львів,
вул. Старознесенська, 24-26
www.facebook.com/pravdalviv
http://instagram.com/pravdabeer
www.pravda.beer
 
Пивна мапа України – https://cutt.ly/bg4KmbZ