BEER.INSIDE Draft&Craft

BEER.INSIDE Draft&Craft
Історія цього пабу розпочалась з великої любові до пива двох друзів. У 2017 році у них з’явилась ідея відкрити власний особливий паб крафтового пива, адже раніше в Миколаєві такого не було.

Draft&CraftЗгодом хлопці почали втілювати свій задум: придбали приміщення, встановили професійне обладнання італійського виробника. Особливо пишаються тут сучасною холодною кімнатою та універсальними кранами для розливу пива – fast beer. Важливим для закладу є й чистота, тому для миття бокалів придбали Spulboy, а санобробка системи розливу проводиться строго за розкладом.

У травні 2018 року магазин-паб Draft&Craft запрацював у тестовому режимі. Спочатку тут запустили 5 кранів з 20 наявних, сьогодні ж українські пивоварні шикуються у чергу, щоб розпочати співпрацю з цим пабом. Проте перш ніж потрапити на кран, пивоварні проходять перевірку. Власники спільно з популярними у місті антаперами й біргіками влаштовують дегустацію, куштують новинки, виставляють власну оцінку в Untappd, а тоді вирішують, чи дістанеться це пиво споживачам.

 
Нині в Draft&Craft великий асортимент крафтового пива: 20 кранів розливного й біля 40 видів пляшкового. Серед усього розмаїття 5-6 кранів закріплено за постійними сортами, а решту власники постійно оновлюють і дивують споживачів новими пивними експериментами. Серед постійних партнерів-пивоварень: FDB, Father’s Brewery, Copper Head, KF Brewery, Hoppy Hog, Дудляр, Дідько, Ten Mеn, New Craft Story by Viktor Vaschuk, Kumpel Group, Mechanic, Rock Dog, ReBrew.

Заклад позиціонує себе як taproom. Філософія Draft&Craft: «Друзі, заходьте, скуштуйте 20 різних сортів пива, обирайте улюблене й не забудьте захопити пляшку з собою!». Для усіх охочих тут влаштовують дегустації, у рамках яких дають скуштувати 4 різні сорти пива. У пабі немає власної кухні, проте споживачам тут запропонують найпопулярніші снеки та закуски до пива.

Часто в пабі відбуваються вечори дегустацій, або ж зустрічі з відомими пивоварами, які радо діляться власним досвідом, знайомлять аудиторію з новими сортами пива, чи розповідають про премудрості фудпейрингу. Також паб є постійним учасником пивних фестивалів.

Draft&Craft спільно з IIIO Brewery провели колабораційну варку, у рамках якої зварили Hazy Sour ІРА. Цей сорт скуштувати можна буде в кінці листопада.

Draft&Craft

МАГАЗИН-ПАБ DRAFT&CRAFT
Facebook, Instagram –
draftandcraft.beershop
м. Миколаїв,
вул. Московська, 11/1
(вхід з вул. Великої Морської)

Пивна мапа України – https://cutt.ly/3g39KKP