BEER.INSIDE Ізмаїльська пивоварня

BEER.INSIDE Ізмаїльська пивоварня
12 березня 2010 року Ізмаїльська пивоварня запустила 4 сорти пива. Відтоді пройшло 10 років, в асортименті броварні вже 16 сортів під ТМ «Fest». Ізмаїльська пивоварня радує своєю продукцією шанувальників якісного пива не тільки в Ізмаїлі та Одесі, а і в інших регіонах країни – Херсоні, Миколаєві, Запоріжжі, Києві, Черкасах та Білій Церкві. Що цікаво: підприємство успішно працює не в «пивному», а в виноробному регіоні, де смаки споживачів більше зорієнтовані на вино.
Володимир УРСУЛ, директор ТОВ «Ізмаїльська пивоварня»Пиво виготовляють у кращих традиціях німецького пивоваріння на німецькому обладнанні з урахуванням регіональних смаків споживачів. Серце пивоварні – 3-посудний варильний порядок, значною перевагою якого є приготування сусла різними способами, а також високотехнологічні ЦКТ, що забезпечують стабільну якість та відповідні параметри нефільтрованого пива. Підприємство користується водопідготовкою від Jurby Watertech Aqua Hard і парогенератором від CERTUSS.
Володимир УРСУЛ, директор ТОВ «Ізмаїльська пивоварня»:
– Один із головних принципів політики підприємства – випуск тільки безпечної, стабільно якісної та смачної продукції. В 2012 році на підприємстві впроваджена система управління безпечністю харчових продуктів, а в 2020 році перейшли на нову міжнародну версію ISO 22000:2018.
Незалежно від сорту або стилю прагнемо випускати від варки до варки якісний продукт, який має впізнаваний смак, колір та аромат. Про наше пиво кажуть, що це пиво з «бессарабським» характером. Особливу увагу на виробництві приділяємо гігієні та санітарії – це і є головною запорукою безпеки та стабільності. На нашому підприємстві є своя повністю укомплектована вимірювальна лабораторія. Вона атестована органом з сертифікації «Центр Оцінки Відповідності «ФАКТУМ» на відповідність вимогам ДСТУ ISO 10012:2005. Системи керування вимірюваннями відповідно до галузі атестації. Проводимо увесь вхідний контроль сировини, інгредієнтів та допоміжних матеріалів, а також контроль на всіх етапах виробництва пива. Додаткова перевірка готової продукції проводиться в зовнішніх незалежних державних лабораторіях.
Розробка рецептур сортів пива, які максимально задовольняли б смаки навіть найвибагливіших покупців Одеського та інших регіонів України, – один із найважливіших моментів роботи Ізмаїльської пивоварні. На підприємстві часто використовують різні купажі солодів, хмелю (як вітчизняні, так і зарубіжні), дріжджі низового та верхового бродіння, а також експериментують з різними поєднаннями фруктів, спецій та несолоджених матеріалів. Бути чесними перед споживачем, дивувати смаками та стилями пива ТМ «Fest», не стояти на місці, але залишатися незмінними та непохитними в питаннях якості. Це розширює коло любителів пива й задає високу планку для подальшого розвитку.
Назва «Fest» вже несе в собі фестиваль, свято та гарний настрій. Пивоварня бере участь у всеукраїнських конкурсах, регіональних фестивалях, міських заходах та ярмарках.
ВІДЗНАКИ
II Всеукраїнський конкурс «Грані якості»
• Золота медаль за найвищу якість пива «Fest Світле»
• Золота медаль за найвищу якість пива «Fest Бархатне»
III Всеукраїнський конкурс «Грані якості»
• Золота медаль за високу якість «Fest Світле»
• Золота медаль за високу якість «Fest Бархатне»
• Золота медаль за високу майстерність
Дегустаційний конкурс East European Beer Award-2017
• Пиво «Fest Карамельне» – золота медаль у категорії Dark Lager
• Пиво «Fest Ризьке» – бронзова медаль у категорії Pale Lager
Дегустаційний конкурс East European Beer Award-2018
• Пиво «Fest Карамельне» – срібна медаль у категорії Dark Lager
Дегустаційний конкурс East European Beer Award-2019
• Пиво «Fest Ризьке» – золота медаль у категорії Pale Lager
• Пиво «Fest Карамельне» – срібна медаль у категорії Dark Lager
Дегустаційний конкурс East European Beer Award-2020
• Пиво «Fest Світле» – золота медаль у категорії Pale Lager
• Пиво «Blanche de Fest» – золота медаль в категорії Witbier
Дегустаційний конкурс Hop Cup Ukraine Open Beer Awards-2020
• Пиво «Blanche de Fest» – золота медаль у категорії Wheat
• Пиво «A.P.A. Fest» – золота медаль у категорії APA
• Пиво «Чеське» – срібна медаль у категорії Light Lager
• Пиво «Fest Карамельне» – бронзова медаль у категорії Dark Lager
ІЗМАЇЛЬСЬКА ПИВОВАРНЯ
ІЗМАЇЛЬСЬКА ПИВОВАРНЯ
м. Ізмаїл, вул. Пушкіна, 11а
http://fest.co.ua
Пивна мапа України – https://cutt.ly/BgG7taZ