BEER.INSIDE Кілійська броварня

BEER.INSIDE Кілійська броварня
«Живе пиво – для добрих людей!» Історія Кілійської броварні починається з варки європейського сорту традиційного лагерного пива, що отримало назву «Kapitan Silver» – світле нефільтроване непастеризоване пиво. Сталося це в 2010 році. З того часу броварня дала життя ще семи сортам пива.

Пиво на Кілійській броварні зварено відповідно до німецького закону «Про чистоту пива». Обладнання пивоварні виготовлене в Німеччині, змонтовано і налагоджено спеціалістами фірми-виробника, а технологічний контроль процесу виробництва пива здійснюється командою досвідчених технологів.

Ігор КАПІТАНІгор КАПІТАН, власник Кілійської броварні:

У 2020 році Кілійська броварня відзначає 10-ту річницю своєї діяльності. У порівнянні з іншими, «віковими» броварнями, Кілійська уступає лише в віці. За ці 10 років зроблено багато, але найголовнішим досягненням є те, що культура споживання справжнього живого пива, звареного за класичною рецептурою, вже добре знайома нашим споживачам. А професіонали пивоваріння неодноразово відзначали наші успіхи на всеукраїнських та міжнародних конкурсах з пивоваріння. Солод, хміль та очищена вода – це є основний рецепт варки пива, який, звичайно, не обходиться без додавання любові до своєї справи та споживача!

МІСЦЯ ПРОДАЖУ

м. Одеса ресторан «7 футов», мережа «Мир пива», «Пивная контора», бар «Дионис», магазин «Наше пиво»

м. Київ мережі супермаркетів «NOVUS» «Велика кишеня», «Мегамаркет», мережа «Пиво-маркет», Kover паб
м. Херсон
м. Миколаїв
м. Чорноморськ
м. Білгород-Дністровський «Пивной причал»
м. Кілія
Кілійська броварня
м. Кілія, вул. Кубишкіна, 1-б
Тел./факс:+38(04843)4-16-52
titan98@ukr.net
www.kiliia.ua
Пивна мапа України – https://cutt.ly/agAphA9