BEER.INSIDE Люстдорф

BEER.INSIDE Люстдорф
«Люстдорф» – перший в Одесі ресторан з пивоварнею, який був відкритий 15 червня 2007 року. Ресторан знаходиться в історичному районі Одеси – Вузівському, на Люстдорфській дорозі, яка названа в честь поселення Люстдорф (з нім. – веселе селище).

Лилия КОЛЕСНИКПроєкт пивоварні запускала угорська компанія ZIP TECН. Варильний порядок пивоварні (1000 л за варку) розміщений у залі ресторану так, щоб кожен бажаючий міг долучитись до процесу виробництва. З дня заснування ресторану-пивоварні традиційно тут варять 3 сорти пива. Вивчаючи попит споживачів, експериментують з пивними новинками.

Як невід’ємне доповнення до пива розробили авторське меню в традиціях європейської та одеської кухні. У ресторані представлений великий вибір м’ясних та рибних страв, різноманіття салатів та закусок. Є й особливі фішки: фірмові реберця від шеф-кухаря, жульєн з морепродуктів, баранина
по-іспанськи, асорті з 6 видів ковбасок, м’ясне та рибне плато власного виробництва.

Завдяки наявності двох основних залів, літньої тераси та банкетного залу у закладі можуть одночасно приймати до 350 гостей.

ВІДЗНАКИ

East European Beer Award 2020
«Біле пшеничне» – срібло в категорії Weizenbier

Лілія КОЛЕСНИК, головний пивовар ресторану-пивоварні «Люстдорф»:

– Без перебільшення можу сказати, що пивоварня «Люстдорф» стала моїм дітищем. За 9
років пройдено шлях від помічника до головного пивовара. У кожну варку вкладена
любов до пивоварного ремесла. Та, мабуть, найскладніше в професії те, що треба тримати
марку з року в рік, від варки до варки. Будь-яка критика чи схвалення від гостей ресторану слугує для нас стимулом для досягнення високих результатів.

 

Люстдорф

Ресторан-пивоварня «Люстдорф»
м. Одеса, Люстдорфська дорога, 140В
www.lustdorf.comwww.lustdorf.com

Пивна мапа України – https://cutt.ly/HgL4yQs