BEER.INSIDE Одеська мініпивоварня ZEZЯ

BEER.INSIDE ZEZЯ
Одеська мініпивоварня ZEZЯ розпочала свою діяльність у 2016 році. Спочатку це було хобі двох захоплених людей – Сергія і Валентина. Але після декількох років експериментів друзі зважилися на відкриття власної мініпивоварні, щоб всі бажаючі змогли спробувати напої з унікальними смаками. Вони вклали в цю справу не лише всі свої вміння, а й душу. Засновників пивоварні надихає ідея повернути колишню пивну славу Одесі, як це було за часів Вільгельма Санцебахера в далекому 1890 році.
Одеська мініпивоварня ZEZЯПивоварня постійно бере участь у конкурсах і фестивалях пива. Сорт «Зезя в тумані» завоював золото в категорії Witbier/Weizenbier на Першому українському незалежному пивному Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2018. Цей пшеничний ель легко п’ється, має солодкий бананово-медовий аромат, який прекрасно поєднується з хмелем.

А за результатами Дегустаційного конкурсу East European Beer Award 2020 пиво ZZ Brewery 1973 увійшло у ТОП-10 «Краще пиво України» у категорії Belgian Strong Ale. Асортимент крафтового пива включає найрізноманітніші його види, серед яких можна виділити: Quadrupel, Zzitra – special IPA!, «Зезя в тумані», Houzzton cosmo pilzz, LAGER, SnowBlind (Milk COMMANDO IPA stout). Тут дійсно знаються на приготуванні крафтового пива.

В асортименті броварні такі сорти пива: Quadrupel (Belgian Dark Strong Ale), Zzitra (Special IPA), Зёзя в тумані (Wheat Beer), Houzzton cosmo pilzz (German Pils), SnowBlind (Milk Stout), COMMANDO IPA та багато інших. Зараз команда ZEZЯ в процесі створення нових сортів пива, адже засновники пивоварні мають твердий намір рухатися тільки вперед.

МІСЦЯ ПРОДАЖУ

Пиво можна придбати в Одесі: Паб «Хьюстон» (вул. Жуковського, 39), а також у закладах партнерів пивоварні у таких містах, як Київ, Львів, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль, Харків, Херсон, Ужгород. І цей перелік постійно поповнюється – слідкуйте за новинами на сайті www.zzbrewery.com.ua

А також можна замовити онлайн – діє доставка по всій Україні.
Одеська мініпивоварня ZEZЯ
ZEZЯ
м. Одеса, вул. Стовпова, 19
+380 66 030 4447
www.facebook.com/zzbrewery
www.zzbrewery.com.ua
zezya@zzbrewery.com.ua