BEER.INSIDE SEVEN BEER

BEER.INSIDE SEVEN BEER
Кілька років тому засновники пивоварні й давні друзі Станіслав Марченко, Олександр Алєксєєв та Євгеній Фурніка відпочивали на риболовлі. Тоді вони пили пляшкове пиво з масмаркету й подумали: а чому б не зварити власний смачний напій. 
SEVEN BEERСтаніслав, як і чимало колег, не мав профільної освіти, а шлях пивовара розпочав із домашнього пивоваріння. Спочатку займався самоосвітою, а тоді вирішив повчитися у професійних пивоварів. Станіслав Марченко здобув пивну освіту, закінчив інтенсив стаціонару «Інноваційні технології бродильних технологій» на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України. Цьогоріч засновник пивоварні Seven Beer здобув кваліфікацію «майстер-пивовар». Радо допомагали в заснуванні спільного ремесла й друзі: Олександр вирішував питання ліцензування, а Євгеній зайнявся пошуком інвестицій.
 
Роботу з налагодження власного виробництва співзасновники розпочали з пошуку підходящого приміщення. Пивоварня SEVEN BEER розміщена в ЖК «Сьоме небо». Власне, звідси й виникла ідея назви броварні. Згодом пивовари придбали обладнання вітчизняного виробника, встановили 500-літровий варильний порядок, 6 ЦКТ на 400 л, згодом додали ще 5 на 900 л. Усе устаткування облаштовували власноруч.
 
Для виробництва пива використовують лише натуральну сировину: німецький, словацький та чеський солод, український, американський хміль і французькі дріжджі.
 
Станіслав МАРЧЕНКО, пивовар, співзасновник пивоварні SEVEN BEER:
– Передусім поставили собі за мету – показати пересічному споживачу, що таке справжнє якісне, але водночас доступне пиво. Від процесу створення рецептури пива, бродіння напою аж до реєстрації власної пивоварні – все довелось пережити на власному досвіді. Ми намагаємось спростувати найпоширеніші міфи про пиво, тому процес приготування пива відбувається на очах у споживачів.
 
Першим пивом SEVEN BEER став бельгійський ель «7 sky». Цей легкий освіжаючий напій став фаворитом серед споживачів і до сьогодні входить у п’ятірку найпопулярніших. Нині в асортименті пивоварні 7-8 постійних сортів, серед яких: елі, ІРА, АРА, Pale Ale, Blanche. Також пивовари вражають поціновувачів свого напою цікавими експериментами, як-от fruit beer (полуничне й смородинове пиво) або ж медове пиво «Віденський Мед».
 
SEVEN BEER
SEVEN BEER
м. Одеса,
ЖК «Сьоме небо»
вул. Європейська, 9,
секція 5
 
Пивна мапа України – https://cutt.ly/9gN6wV6