BEER.INSIDE Пивоварня DUBEN BRÄU

BEER.INSIDE DUBEN BRÄU
Пивоварня DUBEN BRÄU знаходиться в селі Верба, що на Дубенщині. Попри те, що історію розпочала у 2019 році, пивоварня вже спробувала заявити про себе на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2020.

Дмитро ТАРГОНІЙ та Олександр ПАСТУХ, засновники пивоварні DUBEN BRÄUДо моменту відкриття броварні пішло близько трьох років праці. Починали з реконструкції будівлі та території, згодом придбали спеціалізоване обладнання. На пивоварні встановили сучасний варильний порядок на 1000 л від українського виробника «Пивояр», ЦКТ від «Термо-Пак», систему кондиціонування приміщення, замінили підлогу на спеціалізовану для харчового виробництва.

Ідея створити власну пивоварню з’явилася у двох друзів Дмитра Таргонія і Олександра Пастуха на відпочинку, і не випадково – за кухлем пива.

Дмитро ТАРГОНІЙ та Олександр ПАСТУХ, засновники пивоварні DUBEN BRÄU:

Головне в пивоварінні – це дотримання технологій, що – в свою чергу, дасть і бажаний смак напою, і збереже його смакові характеристики. Ми варимо крафтове пиво – на противагу комерційному (заводському). Адже прагнемо виховувати у споживача розуміння справжнього пива.

Здебільшого пиво DUBEN BRÄU виготовляється з імпортної сировини: солод німецького виробництва Weyermann, дріжджі – бельгійські Fermentis, хміль – чеських, німецьких та англійських сортів. Вода у Вербі якісна, артезіанська.

Асортимент пива виробництва торгової марки DUBEN BRÄU представлений шістьма сортами пива: Milk Stout DUBEN BRÄU, IPA DUBEN BRÄU, Duben Ale, Bitter DUBEN BRÄU, Waissbier DUBEN BRÄU, London Brown Ale.

Місця продажу

Придбати пиво DUBEN BRÄU можна у фірмових закладах: у Львові – це паб на проспекті Червоної калини, 109, а у Дубні – вул. Кирила і Мефодія, 3.

Відзнаки

Milk Stout DUBEN BRÄU увійшов у десятку кращих у категорії Porter/Stout на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2020.

Пивоварня DUBEN BRÄU

Пивоварня DUBEN BRÄU
вул. Львівська, 86
с. Верба
Рівненська область
Фейсбук

Пивна мапа України – https://cutt.ly/agAphA9